Menu Close

Jak wyprodukować bezpieczniejsze, zdrowsze szkółkę

, było tak wiele przerażających badań dotyczących zagrożeń dla środowiska wpływających na nasze niemowlęta, że ​​trudno jest zrozumieć, od czego zacząć od próby wyprodukowania zdrowego żłobka. Nie troszczą się, nowi rodzice. Pozwól, że cię poprowadzę. Zanim wariujesz, tworząc nietoksyczną sypialnię dziecka, pomyśl o trzech kluczowych regionach:

Ściany – rozejrzyj się.

Meble, a także materace – usiądź.

Podłogi – Odwróć całą metodę.

To nie jest takie złe, prawda? Chodźmy z nimi jeden po drugim.

Zaczynając od ścian.

Po przypięciu najlepszego pokoju niemowląt istnieje szansa, że ​​będziesz chciał zmodyfikować ściany. Jeśli chcesz się odmalować, wybierz farby bez VOC, aby ograniczyć narażenie na niebezpieczne opary. Rozumiesz ten zapach „nowej farby”? To paskudne chemikalia. Farby bez głosu tego nie mają. Alternatywnie możesz zostawić farbę, która jest już na ścianach, a także ożywić ją dziełem sztuki lub naklejki. Jeśli jednak masz do czynienia z kolorem ściany, pozwól komuś innemu pomalować przestrzeń dziecka (zrelaksuj się, mama!).

Kilka rzeczy o meblach.

Jeśli jesteś debiutantem, możesz nie rozpoznać dokładnie, ile niemowląt i małych dzieci sprawdza ich środowiska ustami. W 99% jest specyficzne, że twoje niemowlę przeżuje łóżeczko (moją własną statystykę), więc farby, a także powłoki są szczególnie ważne.

Przywołano także wiele ostatnich projektów łóżeczka-jak każdy zrzucany łóżeczko (!)-więc wybierz nowy wolny od ryzyka, a także sprawdź oferty wycofania przed jego skonfigurowaniem, ok? [Sprawdź przypomnij. GOV dla twojego łóżeczka, a także innego sprzętu. Upewnij się, że rozumiesz obecne standardy łóżeczka; Postępują, aby niemowlętych niemowlęta wolne od ryzyka nie tylko po to, aby powstrzymać nas od oszczędzania pieniędzy za pomocą ręcznych-mim.]

Zejście na podłogę.

Po łóżku dziecka kolejną lokalizacją będziesz kosztować świetne oferty, a także świetną ofertę, jest podłoga. Chociaż wybranie pokrycia podłogi może być atrakcyjne na podstawie dokładnie tego, jak pasuje do twojego planu kolorów, a także stylu-co absolutnie zrobiłem, zanim zrozumiałem znacznie lepiej-chcę wydać pieniądze na opcję wolną od ryzyka lub po prostu Zostaw to, co już tam jest. Zależcie od nas. Zupełnie nowy syntetyczny dywan może wyrządzić znacznie więcej szkód niż pożytku. Twarde drewno jest dobre. Eko-podłogi jest dobre. Dywany wełniane są dobre. [Przeczytaj o wiele więcej pomysłów na wybór nietoksycznych podłóg od toksycznych bezpłatnych dzieci

Związane z:

Ściągawka pomysłów nietoksycznych, a także ekologicznych

5 miód-dos dla żłobka

[Zdjęcia od Whitney]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *