Menu Close

5 pomysłów na freelancerzy żonglując pracą, a także młodzież

, oto moje 5 pomysłów na żonglowanie freelancerów, a także dzieci. To również naprawdę żonglowanie, jednak idealnie te pomysły pomogą sprawić, że poczujesz się wzmocniony, a także mniej sam!

Najmłodszy pisarz blogów na świecie?!

Żonglowanie jest trudne cokolwiek robisz, jednak kiedy pracujesz z domu, a także wymóg wykonywania instytucji, rób przerwy między dniem dla opieki nad dziećmi lub gotowanie odkrywania, że nadrabiasz zaległości w pracy w nocy, wymaga wykrycia metod radzenia sobie Udaj swoje terminy, podobnie jak dla swoich dzieci.

W niektóre dni czuję, że wygrywam w jakikolwiek sposób powyżej, innym razem, co prawda, czuję się jak zagubione dni, w których zawodzę, jednak pogodziłem się z prawdą, że to życie, a także wszystko ja Mogą spróbować moich najlepszych, a także zaakceptuj, jestem po prostu człowiekiem… co prowadzi mnie do mojego pierwszego punktu:

1. Zaakceptuj żonglowanie nie będzie łatwe

Poczujesz się zmęczony, ponieważ wielu rodziców dużo czasu robi, żongląc zadaniem z rodziną (zwłaszcza z młodą rodziną). a także zmęczone. a także potencjalnie sfrustrowany, ale znacząco poczujesz się upoważniony. To jest twoja praca, jesteś swoim własnym menedżerem, a zatem masz kontrolę, nawet jeśli nie zawsze tak się wydaje, gdy jesteś na łasce małych ludzi.

Pamiętaj, że nie wszyscy rodzice mają opcję na niezależność, więc zaakceptuj go, a także spróbuj swoich najlepszych, aby działał dla ciebie, a także swojej rodziny.

Zaakceptuj, że nie możesz zrobić wszystkiego, zrób rutynę lub list z tytułem, aby najpierw móc ustrukturyzować tony pracy z bezpośrednim terminem.

Pamiętaj, że jesteś dla siebie miły, a także w przystępnej cenie, rozłóż swoją pracę, a także jeśli twoje dziecko jest na całą noc, nie spodziewaj się, że będziesz tak płodny, jak wtedy, gdy będziesz biegać w całej nocy.

2. Staraj się nie stresować

Spójrz, podoba mi się presja terminu, zawsze tak, zawsze będzie. Terminy pomagają mi skupić się, a także tworzę swoją najlepszą pracę, gdy presja jest na co dzień, niepokój nie jest świetny dla ciebie ani twoich dzieci. Jeśli jesteś perfekcjonistą, zatrzymaj się teraz. Rób, co możesz, aby najlepsze możliwości programu, jednak rozumiesz, że musisz zaspokoić cele w ramach czasowych, a także gdy dotyczy innowacyjnej pracy, możesz ulepszyć trwale, więc po prostu zrób to, udowodnij, że to, a następnie pozwól mu to, a następnie pozwól mu to Iść.

3. Dzielenie czasu

Jeśli możesz, kiedy zbierzesz swoje młodzież z przedszkola, a także w szkole, przestań pracować, a także odbierać ją później. Nawet jeśli wskazuje to na około godzinę czasu na park, kolację, przerwę dla was wszystkich, a także możliwość wydania wysokiej jakości więzi, tylko dla was. Jeśli nie jest to możliwe, nie bij się w tym, czas…

4. Pożegnanie z poczuciem winy

Opłata za winę jest bezcelowa, zużywa się i zjada na nas wszystkich, a także jest daremny, więc przestań. Dostarczasz swoją rodzinę, to fantastyczny projekt funkcji, a także wykonujesz dużo, aby przynieść Bekon, więc prosto. Wymagam pracy, aby poczuć się zadowolony tak samo, jak z powodów pieniężnych, a także mocno uważam, że zachwycone rodzice są równi zachwycone dzieci!

Spędzam świetny czas z moimi dziećmi, trzymaj dla nich bezpłatne weekendy, jadłem obiad, a także przed snem, z opieką nad dziećmi z dniem. Biorę wszechstronną jednak technikę ekspercką do mojej pracy. Trudno jednak pracuję, kiedy się wyłączam, wyłączam…

5. Zmiana

Jako freelancer, szczególnie jako pisarz/bloger światowa duża sieć nigdy nie kończy się, jak naprawdę musisz. Jestem surowo, kiedy wyłączam się, więc mimo że robię wieczory pracy, kiedy śpią moi młodzi (więc mam z nimi czas po odbiorze), próbuję i wyłączam dowolne wyłączone (bar Netflix) do 21.30, więc ja Zdobądź co najmniej kilka godzin wolnego na czat, a także wycofaj się z moim mężurem przed pudełkiem.

Poza tym, podobnie jak wszyscy według ekspertów, wymagania co najmniej 90 minut offline przed snem, aby świetnie się spać! Wyłącz, abyś mógł odpowiednio włączyć następnego dnia.

Co zrobiłeś z moimi wskazówkami? Chciałbym sprawdzić twoje?

Zdjęcie Williama Iven na Unsplash

Przypiąć!

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnących w pracy, a także w House, a także wykorzystuje wgląd w to, jak zapewnić usługę cyfrową lub powrót do pracy z pewnością.

Mumboss: The Sencere Mum’s Guide to Surviving, a także dobrze prosperujący w pracy, a także w House (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: twój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie zastosować się do Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości dla mojego regularnego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, EwaZaproszenia NT, konkursy, a także wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *