Menu Close

Moja książka ze zdjęciami Snapfish (sponsorowana)

Snapfish niedawno rzuciło mi wyzwanie, aby ubiegać się o sugestie czytelników i zrobić fajną książkę ze zdjęciami. Tak więc pomysły nie tylko musiały być interesujące, ale musiały być wystarczająco łatwe, aby mogłem wykonać. Na podstawie twoich świetnych pomysłów wybrałem najłatwiejszy: jeden zabawny dzień.

Alissa skomentowała: Czy w tym roku zrobiłeś coś fajnego jako całej rodziny? Nawet tylko jeden dzień w domu, jak grabież liści? Zrobiłem gazillion zdjęć, które grają nas na liściach tej jesieni, a gdybym miał ochotę, to absolutnie zrobiłaby zabawną książkę ze zdjęciami ”„ Wszyscy grają i bawiąc się w jeden podstawowy dzień na naszym podwórku. Zrobiłem kilka zbliżeń z liści i jesiennych kolorów, więc użyłbym ich jako tła (Dunno, jeśli Snapfish pozwala ci to zrobić, ale jest naprawdę fajne, jeśli to zrobią) i umieszczają zdjęcia na wierzchu. Może trochę prozy, aby opisać zabawę, którą wszyscy mieliście, i skończyliście! Zabawny sposób na zapamiętanie wspaniałego dnia rodziny.

Korzystając z podstawowego szablonu, przesłałem zdjęcia, które mój przyjaciel Eric zrobił z niedawnej imprezy dekoracyjnej ciasteczka wakacyjnego. Eric zawsze robi tak piękne szczere ujęcia, pomyślałem, że książka byłaby urocza i prosta.

Oto okładka pokazująca front na idealnym jako pełny zdjęcie na twardej oprawie i tyłek po lewej stronie.

Oto kilka stron wewnętrznych:

Byłem w stanie łatwo dodawać obrazy z mojego komputera. Po eksperymencie z innymi koncepcjami mogłem również importować obrazy z albumów Snapfish moich przyjaciół i bezpośrednio z Facebooka. Tworzenie mojej książki fotograficznej było proste po wybraniu i przesłaniu wszystkich moich zdjęć. Tworzenie i zamawianie całej 20-stronicowej książki zajęło tylko godzinę. Mógłbym je przeciągnąć i przesunąć dowolną liczbę układów. W przypadku tej koncepcji wybrałem tylko jedno zdjęcie na stronę.

Jestem zachwycony otrzymaniem książki i jestem pewien, że moje dzieci z przyjemnością ją sprawdzą! Dzięki kreatywnym czytelnikom debiutantów i dzięki Snapfish.

Ujawnienie:

Ten post był sponsorowany przez Snapfish w ramach kampanii „Your Creative Lens on Life”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *