Menu Close

Najlepsze nawilżacze dla dziecka – najlepsze modele na rok 2019

, nie jest zabawne, gdy twój maluch zachoruje, i niestety zdarza się to często w swoich małych latach i przez kilka pierwszych lat dzieciństwa. Pomiędzy przedszkolem lub szkolą i playkami twoje dzieciaki będzie narażone na wiele różnych przeziębienia. Nawet nie jest naprawdę chory, wiele dzieci ma suche bóle gardła i cieknięte nosy w sezonie zimowym, kiedy są suche. Przeziębienia nie są niczym niezwykłym i faktycznie budują odporność na przyszłość, ale upewnij się, że lekarz jest zawsze aktualizowany i uważaj na objawy, które mogą oznaczać znacznie więcej niż przeziębienie. Zimno odejdź szybciej to nawilżacz. Najlepsze nawilżacze dla dziecka pomogą im leczyć podczas snu, dodając bardzo potrzebną wilgoć do powietrza.

Najlepsze nawilżacze dla dziecka – najlepsze modele na rok 2019

Ważne cechy najlepszych nawilżaczy dla Twojego dziecka
Cool vs ciepła mgła- bezpieczniej jest mieć fajny nawilżacz mgły, jeśli zamierzasz umieścić go w pokoju dziecięcym. Ciepła nawilżacz mgły zasadniczo wytwarza parę, co może cię spalić, jeśli się zbliży. Mogą być również szkodliwe, jeśli zostaną przechylone, ponieważ są pełne gorącej wody. Chociaż może się wydawać, że ciepła mgła jest znacznie bardziej korzystna w leczeniu przeziębienia i bólu gardła, w rzeczywistości udowodniono, że fajna mgła jest równie skuteczna.

Regularne czyszczenie- będziesz musiał dość często wyczyścić nawilżacz, aby powstrzymać go przed zbieraniem zarazków, więc konieczne jest, aby ten, który kupiłeś, jest łatwy do rozebrania i czyszczenia.

Poziomy hałasu- Wiele chłodnych nawilżaczy mgły jest dość cichych, ale będziesz chciał to sprawdzić i upewnić się, że dziecko jest bardzo wrażliwe na hałas. Niektórzy fani mogą być głośniejsze niż inni. W wielu przypadkach każdy hałas, jaki wytwarza nawilżacz prawdopodobnie w rzeczywistości uspokoi Twoje dziecko.

Auto odcięcia- Liczne nawilżacze ma opcję wyłączania samochodu. To dobrze, jeśli tak naprawdę nie potrzebujesz nawilżacza biegającego przez całą noc i nie chcesz się o to martwić.

Kontrola- naprawdę fajna funkcja, którą niektóre nawilżacze mają, jak wiele mgły jest wytwarzane. Jest to pomocne, jeśli żyjesz w suchym klimacie i chcesz stale trochę mgły i chcesz tylko wyższy poziom, gdy twój maluch jest naprawdę chory.

Żurawin upuść chłodna mgła nawilżacz

Jest słodki, prosty, łatwy w użyciu i jest uważany za jeden z najlepszych nawilżaczy dla twojego dziecka. Właśnie dlatego kropla dźwigu jest jednym z najpopularniejszych nawilżaczy na rynku. Występuje w 15 różnych kolorach, dzięki czemu najlepiej wtopić się w twoje żłobek.

Nie ma wentylatorów ani filtrów, co oznacza mniej części wymagających wymiany. Ten cichy nawilżacz może uwolnić różną ilość wilgoci. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Ultradźwiękowy nawilżacz chłodnej mgły z dyfuzorem

Dostajesz to, co najlepsze z obu światów z jednym z najlepszych nawilżaczy dla swojego wilgotności dziecięcego, ponieważ jest to również dyfuzor. Będziesz mógł używać olejków eterycznych, które zarówno uspokoić dziecko, jak i sprawi, że pokój pachnie niesamowicie. Ma światło nocne, które można włączyć w różnych kolorach lub całkowicie wyłączyć. Istnieje duży zakres prędkości i trwa około 9 godzin. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Honeywell UV Cool Moisture Bez zarazków nawilżacz

Możesz być trochę zdezorientowany, gdy włączasz ten nawilżacz, ponieważ tak naprawdę nie zobaczysz tego wspólnego strumienia mgły. Powietrze w pomieszczeniu jest pompowane i uwalniane przez wilgotność nawilżacza.

W najniższym otoczeniu ten nawilżacz będzie działał przez pełne 24 godziny. Chociaż istnieje filtr, który należy często czyszczyć, ale nie jest to zbyt trudne- wszystkie części są bezpieczne! Zaletą filtra jest to, że usuwa 99% bakterii i pyłu z wody. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Vicks Easyfill Cool Mgły nawilżacz

Jak sama nazwa, zbiornik na wodę jest dość łatwy do wypełnienia, ponieważ można go łatwo usunąć i zabrać do zlewu w celu wypełnienia. Może zaakceptować 2 Vicks Vapopads, które uwolnią kojące opary mentolowe. Możesz zdobyć Vapopads w wielu różnych zapachach. Jest to jeden z najcichszych nawilżaczy i ma funkcję odcięcia samochodu. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Suszny słon

Podobnie jak kropla dźwigu, sympatyczny nawilżacz słonia ultradźwiękowego jest jednym z najpopularniejszych na rynku. Słoń jest moim osobistym faworytem tylko dlatego, że uwielbiam mgłą wychodzącą z jego małego bagażnika!

W rzeczywistości są jednak inne opcje zwierząt, w zależności od ulubieńca dzieci. Jest nie tylko bardzo urocze, ale działa dobrze i wykonuje zadanie! Będąc buldem, aby być przeciwdrobnoustrojowym nawilżaczem, nie jest wymagany filtr i automatycznie wyłącza się, gdy jest poza wodą. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Vicks Sweet Dreams Cool Mist Ultrasonic

To kolejna opcja nawilżacza od Vicks. Jest w kolorze różowym lub niebieskim i może wyświetlać trzy różne sceny na sufit. To nawilżacz, który służy również jako światło nocne. To jest bardzoCicho i może akceptować Vapopads, podobnie jak drugi nawilżacz Vicks. Będzie działać przez około 24 godziny na wypełnienie. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Bezpieczeństwo 1. 360 Cool Mist Ultrasonic Hurydifier

Jeśli chcesz zagwarantować, że pokój jest równomiernie zamglony, sprawdź bezpieczeństwo 1. 360, który ma dwa punkty sprzedaży, które mogą całkowicie się obrócić. Ten nawilżacz może działać na wyjątkowe 36 godzin prosto. Nie ma filtra, booya do czyszczenia. Ma odcięcie samochodu, więc nie ma tam żadnych zmartwień. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Greevoo Ultrasonic Cool Mist

Filtr ceramiczny tego nawilżacza jest tym, co naprawdę go wyróżnia. Filtruje zanieczyszczenia i działa jako tłumik procesu oczyszczania wody. Naprawdę uwielbiam elegancki wygląd tego nawilżacza. Może działać przez 12 godzin i automatycznie wyłączy się, gdy woda się skończy. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Możesz też cieszyć się:

8 rzeczy, które musisz wiedzieć o dziecku o silnej woli

5 sugestii dotyczących radzenia sobie z maluchem, który nie zostanie w łóżku! 18 -miesięczna regresja snu

Najlepsze alarmy do łóżka- jak szybko położyć się do łapania!

PIN DO LAT-AT-ALD HILLIMIDIFERS DLA BABY-najlepsze modele na 2019 rok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *