Menu Close

Dzień w National Railway Museum-York

dzień w National Railway Museum-York

Jest maj i pada … znowu. Podobnie jak wielu rodziców, staramy się zapewnić rozrywkę dzieci, gdy na zewnątrz jest zimna i porywająca. Nie kolejna miękka gra, słyszę, jak płaczesz. Jestem z tobą, jest tylko tyle slajdów i dołów, na których mogę wyluzować. Auć.

Jednym z naszych ulubionych miejsc „It It Rains” w Yorkshire jest National Railway Museum (i nie jestem nawet miłośnikiem pociągu, który żyję przez 11 lat), ale to muzeum jest całkowicie fascynujące dla wszystkich fascynujących dla wszystkich Rodzina i to jest bezpłatne.

W muzeum znajduje się dosłownie setki pojazdów kolejowych wraz z otwartym pociągiem na świeżym powietrzu, gdy słońce w końcu świeci, a ty jesteście oczami na pokładzie futurystycznego japońskiego pocisku pocisków w pomieszczeniu wraz z innymi pociągami, po których możesz chodzić. Oliver, dziesięć razy dalej, wciąż pyta mnie, dlaczego pociągi się nie poruszają i nigdy nie rozśmiesza innych na pokładzie, gdy udaje, że jest kolekcjonerem biletów i prosi o ich bilety!

To, co jest tak fascynujące, to sposób, w jaki możesz zbliżyć się do ponad 300 lat historii pociągu w jedynym Muzeum Narodowym Yorku, odkrywając ich gigantyczne sale pełne pociągów i legend kolejowych, w tym majestatycznej księżnej Hamilton i oszałamiającego bogactwa pociągów królewskich.

Wiem, że tak chciałbym podróżować! Uwielbiamy tam również galerię, prezentując sztukę kolejową i plakaty wraz z walizkami, kanałami ptaków i urządzeniami do cukierni starej kropkowanej wokół muzeum.

Możesz nawet obserwować inżynierów w pracy w warsztatach, odkryć ukryte skarby w magazynie i przetwarzać tory na zewnątrz, gdzie jest zabawa na świeżym powietrzu wraz z miniaturowymi przejażdżkami kolejowymi.

W każdy weekend i w święta szkolne dzieci mogą cieszyć się zabawnym programem wydarzeń, w tym pokazów naukowych, opowiadania historii, przejażdżek parowych, zajęć rzemieślniczych i specjalnych wydarzeń, więc sprawdź stronę internetową, aby zaplanować wizytę.

Majowy pół semestru 2013 jest o tematyce zwierząt, umożliwiający odkrywanie wszystkich rzeczy futrzanych, łuszczycy, pierzastego i puszystego oraz ich odnoszących się do naszych kolei. Będziesz miał okazję dowiedzieć się o pracujących zwierząt kolejowych, stworzeniach, które zostały przetransportowane na szynach, a nawet przerażające szaleństwa, które były tajnymi Stowaways! Zdecydowanie polecam muzeum wszystkim!

Fotografie © Peter Broadbent.

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu i kwitnącej w pracy i w domu oraz oferuje wgląd w tworzenie cyfrowej firmy lub powrót do pracy z pewnością.

Mumboss: The Handal Mum’s Guide to Surviving and Comving At Work and At Home (2nd Edition UK)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: Twój przewodnik po przetrwaniu i kwitnące w pracy i w domu (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Zamów teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie śledzić Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości do mojego cotygodniowego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy i wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *