Menu Close

Happy # BMHW20! Podziel się naszym nowym przewodnikiem dla African-American Moms

Czarny Tydzień Zdrowia Masteńska jest kwietnia 11-17, a sieć La Best Babies świętuje poprzez uwalnianie przewodnika zasobów dla afroamerykanów matek i matki.

Uruchomiony przez Sojusz Mattera Black Mamas, tydzień zwraca uwagę na potrzebę poprawy ciąży i wyników porodowych dla kobiet afroamerykaninowych. Tegoroczny motyw jest “Centring Black Mamas: najlepiej żyć i rozwijać”.

Dzięki najnowszemu wiadomościom, w jaki sposób Coronavirus pochłonął czarne społeczności, jasne jest, że kryzys rasizmu i zdrowie rasowe jest własnym nagłych wypadkiem zdrowia publicznego.

Nasz przewodnik zasobów z pewnością nie ma panaceum, ale mamy nadzieję, że ułatwi to afroamerykańskie kobiety w L.A. Hrabstwo, aby znaleźć wsparcie przed, w trakcie i po ciąży. Obejmuje ona katalogi społeczności, grupy wspierające, Usługi Douli i odwiedzającą domową oraz sekcje na karmienie piersią, ojcostwo i planowanie rodzinne – plus listę pomocnych aplikacji i zasobów mediów społecznościowych na końcu. Pobierz przewodnik tutaj i podziel się nim daleko i szeroki!

Dla dobrego podsumowania czarnych wydarzeń zdrowia matki – w L.A. Hrabstwo i Nationwide – patrz blackinfantsandfamilies.org/BMHW2020 i śledź # BMHW20 na Twitterze i Instagramie.

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *