Menu Close

Fitness Friday #bloghop #Linkup – Motywacyjny film fitness fizycznej dla kobiet

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Moje życie jako pięcioosobowej mamy jest stresujące i zajęte. Dokładnie rozumiem, jak ważne jest dbanie o siebie, a także staram się trzymać się moich treningów. Czasami wymagam dodatkowej motywacji do kontynuowania. Jeśli jesteś w podobnych okolicznościach jak ja, odkryjesz, że ten film pomoże Ci zainspirować się do ćwiczeń już dziś. Zdecydowanie mi to pomogło!

[YouTube http://www.youtube.com/watch?v=yqrMovugiwc&w=560&h=315]

To jest przeskok na blogu. Zasady tego blogu Hop są następujące:

Odwiedź TheHealthYMoms.net w każdy piątek, a także link tak samo jak sprawność fizyczna w piątek publikuj lub dowolny rodzaj publikowania sprawności fizycznej.

Umieść nasz przycisk Fiff Fitness gdzieś na swoim blogu (kod jest powyżej) lub publikuj blog, a także zaproś swoich odwiedzających, aby dołączyli do nas w każdy piątek.

Umieść te zasady dotyczące sprawności fizycznej w piątek.

Zostaw mi komentarz do TheHealthYMoms.net, abym mógł zobaczyć twojego bloga. (Musisz mieć konto Google+, aby zostawić komentarze. Wskazanie dla jednego tutaj.)

Odwiedź inne blogi łączące się tutaj, a także inne blogi, które współgrożone fitness fizyczny w piątek co tydzień.

Nasi wykwalifikowani współprowadzenci: Chandra Sullivan-Spark Your Motivationtere Scott-Naucznia Scott Tots Homeschooldanielle Nabozny-Lip Gloss oraz Yoga Pantslisa Belanger-Inspire Me Wellmaryann Mitchell-To nie jest jedzenie, to Medegela Stodoon-w kształcie personifikowanej barker Baker – jak Lacey 365

Link Inlinkz

http://static.inlinkz.com/cs2.js?v=007

O naszym założycielu

Cascia Talbert jest gorączkową blogerem i mamą pięciorga dzieci, mieszkających w Spokane w stanie Waszyngton. Z B.A. W historii, a także ustawodawstwie, a także entuzjazmu do komponowania, a także zachowania zdrowia, założyła magazyn Healthy Moms w 2007 roku. Magazyn Healthy Moms jest obecnie umieszczony na najlepszym blogu dla matek i odnowy biologicznej. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze poinformowane o problemach zdrowotnych i dobrego samopoczucia, a także dokładnie, jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom, a także odwrócić statystyki otyłości młodzieży w USA

Pani Talbert prowadzi Network Social Moms Network, jest twórcą Healthy Moms Media, a także blogów na Talbertzoo.com. Możesz ją przestrzegać na Facebooku.com/thehealthymomsmag i Twitter.com/cltalbert.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz cieszyć się tymi historiami.

Ładowanie…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

var addthis_config = {„data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Link do tego postu: fitness piątek #bloghop #Linkup- Motywacyjny film sprawności fizycznej dla kobiet

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *