Menu Close

Szczęśliwego Nowego Roku, a także wiele innych bełkotów

, hej, tam, 2011. Hałas tak futurystyczny. Podobnie jak ty: w ten weekend grałem w wiele gier Scrabble przeciwko iPadzie.

Trzy rzeczy, które chcę tutaj zgłosić.

1) Heather, a także spędziłem sylwestra w jej domu z naszymi mężami, jedząc ciasto czekoladowe, a także grając w gry. Moi rodzice byli w moim domu z moimi młodymi, podczas gdy dzieci Heather spały w ich sypialni. Nawet jej rockowy zespół Rendition of Pink’s, więc wciąż jestem gwiazdą rocka, nie obudził ich.

Mamy nadzieję, że miałeś bardzo zachwycone wakacje.

2. Co prowadzi nas do tematu rezolucji, celów, a także wyzwań. Pracujemy nad trudnościami dla mnie, a także wkrótce będziemy mieli dla Ciebie o wiele więcej szczegółów. Może jutro.

3. Dlaczego jutro stwierdzam „może”? Ponieważ moim osobistym celem 2011 roku jest utrzymanie blogowania, a także e-maila związanego z blogiem do minimum w godzinach wieczornych. Jeśli mam laptopa na kolanach w nocy, mam nadzieję, że będę odpowiadać na osobiste e -maile, planować wakacje domowe lub badać lekcje baletu przedszkolnego. Moim rozwiązaniem jest utrzymanie mojej pracy – która w tym roku jest oficjalnie ten niezwykle blog, a także nasz regionalny blog – ograniczony do typowych godzin obsługi. Oczywiście nie udało mi się skomponować tego publikacji o 21:00 w niedzielę wieczorem, jednak celem jest zwiększenie moich nawyków, a nie bycie idealnym.

Moim drugim celem w 2011 r. Jest całkowitą pracę 365. Oznacza to, że każdego dnia będę robić zdjęcia, a także nominować jeden każdego dnia, aby być częścią mojego zestawu 365, który będzie reprezentował mój rok. Mam nadzieję, że ulepszę moje umiejętności fotograficzne, poświęcić dużo czasu na kreatywność, a także na fascynujący album pod koniec roku. Wierzę, że mogę je publikować tutaj co kilka tygodni, abyś mógł zobaczyć dokładnie, jak mi się uda.

Oto jeden z dziś.

To jest mój debiutant Julian, złapany w metodę, którą wykorzystałem do sfotografowania go, gdy był niemowlęciem, stojąc nad nim, a także strzelając.

Over on BabyCenter.com dokonałem długiej liczby postanowień tego typu – tych, które wiele osób może zrobić razem, rejestrować, a także udostępniać wyniki. Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź 10 rezolucji grupowych, z którymi po prostu możesz odnieść sukces.

Więc jak minęło twój Nowy Rok? Jakieś postanowienia, które chcesz wyznać?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *