Menu Close

Największy prysznic dla niemowląt: specjalne wydarzenie dla nowych mamusi

, kiedy zapytałem facylitatora grupy mojej mamy – damę, której własne córki miały ponad 20 lat – dokładnie to, jak rozmowa wśród debiutantów zmieniła się w ciągu 20 lat, że ona „Posiadała grupy wsparcia dla nowych matek, powiedziała mi, że moje pokolenie dużo więcej mówiło o produktach.

Winny jak obciążony.

Moja mama dobrzy przyjaciele, a także byłem gotowy, aby uzyskać wszystko, co gwarantuje, że nasze życie będzie znacznie łatwiejsze – uczynić nasze niemowlęta, aby pielęgniarstwo było o wiele wygodniejsze, aby mieć niemowlę jako ciągłe pomocnik trochę mniej fizycznie fizycznie trudny. a także rynek eksplodował, biorąc pod uwagę to. Na rynku jest tak wiele produktów, aby ułatwić rodzicielstwo niemowlęcia, a nawet o wiele więcej zabawy, na przykład koców, które nie tylko wytwarzają ciemność na drzemkę wózka, jednak wyglądają uroczo, gdy osiągają ten wyczyn.

Chociaż mogę biegać sceptycznie, gdy dotyczy to niezwykle uroczych tkanin burpowych, które kosztują dwadzieścia dolarów, jestem frajerem dla większości współczesnego stylu na rynku dla nie niemowlętej. Ponadto usługi, takie jak Stroller Health Club (który przekształci wózek, który masz z listy Craiga w taki, który jest zupełnie nowy), a także Metropolitan Sitter (zasób odkrywania opiekunów, gdy nie ma ochoty na to, kogo zadzwonić) są zabawne odkryć też.

Największy prysznic dla niemowląt, wydarzenie, które występuje w ogromnych miastach przez cały rok, sprawia, że ​​jest to proste – a także zabawne – zarówno dla oczekiwanych, jak i nowych mamy odkrycia wszystkich produktów, a także oferowanych im usług.

Ja, w czerwonej sukience, biały swetra, wyciągając przekąski

Bilety są oferowane na wieczorne imprezy z gościnnymi głośnikami, a także sala wydarzeń w stylu wystawowym pełnym dostawców, a także gadżetów do pobierania próbek. Bilety zaczynają się od około 50 USD, a także idą w tyle, że liczne dolary, jednak każdy poziom zawiera zwiększającą liczbę próbek do zabrania do domu. Na przykład bilet o wartości 125 USD zawiera torbę na prezent, 4moms Buunceroo, a także możliwość wygrania przydatnych nagród.

To jak święto urodzin dla dorosłych!

W przyszłym miesiącu program dotyczy San Francisco, a także tam będę, przeprowadzając wywiad z moim osobistym guru snu, dr Harveya Karp, podczas jednej z sesji odkrywających.

Chcesz przyjść? Oto kod świetny dla każdego rodzaju miast. Świeżak za 15 USD z biletu. Zdobądź bilety tutaj>

O ogromnych mamach miasta.

Z siedzibą w Nowym Jorku, Ogromne mieście mamusie korzysta z nowych grup wsparcia mamusi, wydarzeń edukacyjnych w wieku przedszkolnym, a także największego prysznica niemowląt. (Przeczytaj o moich przeszłych doświadczeniach w jednym.) Wydarzenie trafia w NYC, SF, Dallas i LA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *