Menu Close

Uderz na inną debiutancką mamę

Te dzieci chcą być najlepszymi | Zdjęcie autorstwa ALONA KRAFT ”

Niezbędne jest tworzenie innych nowych kumpli. I tak, trochę przerażające. Czy jesteś zbyt nieśmiały, aby spotkać się z prawdopodobnie interesującą osobą? ”Chociaż jest to całkowicie i całkowicie normalne, i tak chcemy, żebyś to poszedł. Tak, na świecie.

Dzisiejsze zadanie polega na zbliżeniu się do kogoś innego z dzieckiem. Twoje własne dziecko to smar społeczny. Sprawdź drugi duet i przygotuj „linię odbioru”. Zrób to.

Whitney i ja przerwaliśmy tę kobietę, Annie (powyżej), podczas gdy ona skończyła włosy z Baby Bessie, ponieważ wyglądała jak nasza gal. kto tak robi? A potem przedstawiliśmy ją na naszej lokalnej stronie, dzieląc się wszystkim, co kocha o życiu w Berkeley z rocznym. ”

Ponieważ możesz potrzebować innego kąta, oto sześć możliwych startujących rozmów, które są trochę jak rodzicielskie szalone libs:

“Ile lat ma twoje dziecko?”

„Jak ci się to podoba {Baby Carrier/Stroller/Diaper Bag}? Jesteśmy na rynku czegoś takiego. ”

„Gdzie znalazłeś to {Sippy Cup/Lovey/Latte}?”

„Uwielbiam twoje {buty/włosy/spodnie}”

“Pomoc! Czy ktoś ma {pieluchę/chusteczki/krem przeciwsłoneczny}? ”

„Chodź tu często?”

Uwielbiałem historię Olivii o ściganiu kolejnej debiutantki na placu zabaw. Oczywiście, kiedy ją złapiesz, będziesz musiał dowiedzieć się, że niezręczna etykieta mediów społecznościowych dla matek w Twojej okolicy (trochę jak randki). Westchnienie.

Zobacz całą listę wyzwań i zajęć dla nowych mam tutaj.

[Kredyty fotograficzne: Top byâ Alona Kraftâ On’s Unsplash; Środkowe zdjęcie Whitney Moss; Dolne zdjęcie autorstwa fotografii/przesłania przez Bethanne Arthur za pomocą dwóch jasnych świateł]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *