Menu Close

Nie wszystkie smakołyki są wykonane z czekolady

kilka lat temu na obiad mieliśmy dziecko w wieku przedszkolnym. Drugi dzieciak zapytał: „Czy masz jakieś smakołyki?” Podobnie jak Milo odpowiedział: „Posiadanie cię tutaj jest dla nas gratką”. Zły młodzieniec właśnie pożądał deser.

Chociaż podoba mi się moje kęsy ciemnej czekolady, wierzę w smakołyki nieżywce, które są dla mnie zabawne bez wszystkich smacznych kalorii. Oto kilka koncepcji, które nie wymagają mnie, abym czyścił zęby. Podziel się też kilkoma z siebie!

Idź na krótką przejażdżkę rowerem. Ogromne niemowlęta mogą potknąć się.

Prowadzić dziennik wdzięczności. Brak czasu na papier? Czy rozumiesz, że jest na to aplikacja? Właśnie zacząłem jeden na iPhonie.

Squish the Play-Doh. Możesz również zrobić coś bardziej dojrzałego, jak malowanie lub ceramika, jednak odkrywam, że DOH jest o wiele łatwiej dostępne.

Daj komuś przytulanie.

Bądź wczasowicą na cały dzień. Nie masz przez cały dzień? Po prostu rozejrzyj się, a także zauważ coś nowego.

Oddychaj głęboko. 5 w i 5 na zewnątrz. To prawie medytacja!

Zadzwoń do przyjaciela. Podoba mi się te kontrole w ciągu dnia z innymi mamusiami na urlopie ciąży.

Zaplanuj noc następnej mamy.

Popij trochę herbaty ziołowej. Absolutnie nie pamiętasz, żebyś chciał tej czekolady.

Kup coś dla ciebie. Może to być suknia z antropologii lub lorka z sklepu lekarskiego. Lubię wyszukiwać nawy fryzury w Target.

Kredyt, w którym wynik jest należny:

Na dzisiejszą listę była pod wpływem mojej przyjaciółki, Marnie, która wysłała mi listę 50 samozwańczych koncepcji, które dostosowała z listy Boston Health and Wellness Coach, Christi Lehner ”

Podobnie jest współautorem fantastycznej książki zatytułowanej The Rookie Mom’s Handbook: 250 rzeczy do zrobienia (i bez!) Twoim dzieckiem; Ta książka może dostarczyć o wiele więcej pomysłów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *