Menu Close

Recenzja książki: The Lazy Leprechaun

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Styl książki: książka opowieści dla małych dzieci

Poziom czytania: 2 (czytanie z asystą ze względu na długość średniego zakresu, a także trudne słownictwo)

Długość czytania: 5-7 minut (FYI-nigdy nie uwzględniamy pytań o małe dziecko)

Ilustracja: szczegółowy, gliniany, zabawny

Cel wiekowy: 2-8 lat

Autor: Conor Cassidy

Strona autora: Conor Cassidy

Strona zakupu książki: Amazon US – 3,93 USD Kindle, 8,99 USD w miękkiej oprawie, Amazon UK – 2,99 £ Kindle, 5,99 £ w miękkiej oprawie

Linki do mediów społecznościowych: Twitter, Facebook

Lazy Leprechaun to historia dla dzieci o leniwym krasnoludku o imieniu Lanzo. Lanzo w ogóle nie chce wykonywać żadnej pracy, jednak ma niezwykle ważną pracę. Musi uważać na trolle z fortecy krasnoludnej. Niestety jest tak leniwy, że zasypia każdą, a także każdej nocy, gdy jest na służbie. Kiedy to robi, budzi się, by odkryć trolle. Teraz, nie rujnując dla ciebie zakończenia, mogę bezpiecznie określić, że Lanzo uczy się lekcji, której nigdy nie zapomni.

Conor Cassidy napisał tę historię, a także to, co zrobił, to stworzyć coś z niezwykle ważną lekcją. Jeśli wcześniej sprawdziłeś moje oceny, rozumiesz, że lubię świetną wiadomość ukrytą w książce. Podoba mi się, że mogę nauczyć moje dziecko tych kawałków mądrości, nie muszę go dla niego przeliterować.

W tej konkretnej lekcji podoba mi się prawda, że ​​nie jest to coś, co widzisz przez cały czas w książkach dla dzieci. Lekcję można wyjaśnić w ten sposób:

Każde zadanie jest ważne i…

Jeśli zamierzasz wykonać pracę, powinieneś to zrobić dobrze, bez względu na wszystko

Powiązana zabawa i świeże powietrze: zajęcia zewnętrzne dla całej rodziny

Teraz mogę szczerze stwierdzić, że niedawno nie wpadłem na kolejną książkę Youngsters, która próbuje poradzić sobie z takimi tematem, a także absolutnie podoba mi się ta książka.

Zdjęcie mnie.

Wydaje mi się, że muszę wskazać jeszcze jedną rzecz w tej historii. Nasz autor Conor ustanowił złożoną postać na kilku stronach. Ty (i twój kawałek) poczujesz Lanzo na wiele różnych sposobów. Na początku mój kawałek powiedział mi, że nie lubił Lanzo. Przypuszczam, że tak było, odkąd był tak leniwy, a także nie jest wyjątkowo pozytywnym charakterem. Fascynujące było to, że moje dziecko powiedziało mi, że pod koniec książki czuje się biedny dla Lanzo. Naprawdę pochłonął wszystko, co autor przedstawił o Lanzo, a także uważam, że to wiele stwierdza, że ​​styl komponowania Conora.

Mówiąc o ilustracjach w tej książce, mogę szczerze stwierdzić, że są one wyjątkowe. Teksturowane powierzchnie nie są czymś, co widzisz w książce każdego dzieci, a także podoba mi się głębokość, jaką zapewnia ta oryginalność. Struktury zapewniają głębokość znaków, a także obiekty (takie jak drobi poniżej). Mówiąc, że tego rodzaju szczegóły powodują zaręczyny, motywując Twoje dziecko do (ponownie) odebrania więcej z historii.

On też jest smakoszem!

Lazy Leprechaun to książka opowieści, która jest dostosowana do małych dzieci, a także małych dzieci. Jest to szczególnie dobrze wyprodukowane dzieci, które lubią zamki, trolle, a także rzeczy ze średniowiecza. Takie młodzież absolutnie uwielbia ilustracje, a także nie lubią, jak i jak Lanzo, dokładnie w tym samym posiedzeniu. To świetna oferta, gdy mówisz o koszcie książki, która kosztuje zaledwie 3,93 USD i 2,99 GBP za kopię Kindle, a także 8,99 USD i 5,99 GBP za wersję w miękkiej oprawie.

Powiązane wróciły do ​​stresu instytucji? Wypróbuj tę cudowną praktykę

Dziękujemy za przeczytanie… ze swoimi dziećmi.

Link do tego postu: recenzja książki: The Lazy Leprechaun

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

ĆwierkaćUdział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *