Menu Close

Wybór miejsca ślubu: kościół czy alternatywa?

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Wybór między salach balowych ślubnych a stylem usług jest największą decyzją, którą musisz podjąć na temat swojego dnia ślubu. W końcu reszta jest tak naprawdę kwestią stylu i dekoracji, funkcje pierwszej klasy Noosa udzieli profesjonalnej porady, aby dowiedzieć się, co jest potrzebne, aby Twój wyjątkowy dzień był wszystkim, co wyobrażone. Dla tych, którzy chcą, aby ich ślub był na oszałamiającej plaży

VIP-Wedding-Hawaii.org.

Ważne jest, abyście bardzo wcześnie zgodziliście się na rodzaj ceremonii i miejsca ślubu. Największym pytaniem, przed którymi stoi wiele par, jest to, czy wybrać kościół, czy ceremonię cywilną w miejscu wydarzenia w pomieszczeniach lub na zewnątrz, a także nie możesz zapomnieć o spersonalizowanych przysług partii, które dasz tego dnia.

Planowanie uzyskania idealnego strzału i zachowanie tego cennego momentu, a następnie Murray Redpath jest twoim najlepszym wyborem. Jest profesjonalnym fotografem ślubnym w Brisbane Australia, który oferuje ceny, które działają z prawie każdym budżetem.

Katie Jones z Orlajames.com ma te pomysły do ​​rozważenia:

Aby wziąć ślub w kościele, należy spełnić pewne kryteria, które możesz wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Zwykle musisz mieszkać w parafii, w której chcesz wziąć ślub, lub mieć jakiś związek z tym konkretnym kościołem. Być może będziesz również zobowiązany do udziału w zajęciach małżeńskich z namiestnikiem przed przyjęciem. Miejsca weselne w Teksasie, takie jak Luminaire Wedding Venue, stają się zarezerwowane z miesięcy wcześniej.

Jeśli wybierając ślub kościelny, banki są zwykle odczytywane co najmniej cztery miesiące przed nabożeństwem, umożliwiając członkom społeczności/kościoła wyrażanie wszelkich zastrzeżeń. Należy to wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji w dniu ślubu. Mogą również wystąpić problemy, jeśli któryś z was został wcześniej rozwiedziony, a ceremonie ślubne osób tej samej płci nie mogą odbywać się w wybranym przez ciebie kościele. Jeśli jednak spełnisz wszystkie kryteria, tradycyjna ceremonia ślubna kościelna może zachęcić do samego dnia ślubu osobistego i społeczności, zwłaszcza jeśli podzielisz się z tą społecznością.

Dla tych z was, którzy nie są religijni, możesz z przyjemnością dowiedzieć się, że dni, w których biuro rejestru ratusza były twoją jedyną alternatywą, już dawno minęły. Możesz wziąć ślub w hotelu, który ma doświadczenie w organizacji wesel, takich jak Hotel TradeWinds lub praktycznie wszędzie tam, gdzie wybierzesz, o ile miejsce jest licencjonowane.

Okazałe domy i domy dworskie są jednym z najpopularniejszych typów miejsc na wesela, ponieważ zwykle mogą organizować zarówno ceremonię, jak i wieczorny posiłek recepcyjny. To podejście typu po jednym miejscu oznacza mniej podróży dla gości. Firma wynajmująca miejsce może również oferować nocne zakwaterowanie. Te miejsca mogą być bardzo wygodne dla wszystkich kumpli i krewnych, którzy biorą udział w ceremonii.

Może kościół lub dwór jest dla ciebie zbyt tradycyjny. Być może wolisz znaleźć coś wyjątkowego na miejsce ceremonii ślubnej. Sprawdź te dziwaczne, zabawne opcje:

Na okrętach podwodnych

W wiatraku

W gotyckim zamku

W latarni morskiej

W jaskini

Na statku

Podwodny

W Funfair/Carnival

Na zewnątrz w lesie

Jeśli pamiętasz bardziej tradycyjnych krewnych, a jedna z tych dziwacznych opcji nie zadziała na ceremonię, wybierz jedno z tych zabawnych miejsc na wyjątkowe wrażenia z odbioru. Trochę kompromisu wciąż pozostawia miejsce dla Twojej osobowości, aby zabłysnąć, biorąc pod uwagę także innych członków rodziny przy podejmowaniu decyzji. Myślenie poza pudełkiem z recepcją może również poszerzyć twoje opcje, ponieważ istnieje wiele miejsc, które nie posiadają licencji ślubnych w celu przeprowadzenia ceremonii, ale są w stanie zaspokoić przyjęcie weselne. Wspaniały przykład tego jest ceremonia ślubna w lokalnym kościele z transportem dla wszystkich gości do lokalnego akwarium, aby uzyskać wyjątkowe podwodne przyjęcie.

Ponadto niektóre muzea pozwolą na zrobienie zdjęć ślubnych obok eksponatów (cześć, szkielety dinozaurów!). A może przyjęcie w galerii sztuki z Rembrandt i Monet wśród gości weselnych? Jeśli Twoja rodzina uwielbia sport, rozważ stadion swojej drużyny na ceremonię. Większość stadionów oferuje teraz pakiety na przyjęcie weselne, więc możesz wybrać przyjęcie o tematyce fantasy (i może zaprosić lokalną drużynę do pojawienia się!).Aby uzyskać zabawne, aktywne miejsce przyjęcia, dlaczego nie wybrać targów lub parku rozrywki? Twoi goście będą bawić mnóstwem zajęć, przejażdżek i gier. A może wynająć miejsce w lokalnym zoo, jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt.

Wybór miejsc ślubnych i recepcyjnych jest naprawdę nieograniczony. Od ciebie zależy, aby pomyśleć i zbadać, co jest możliwe. Jeśli chcesz tradycyjnego ślubu w kościele, upewnij się, że spełniłeś kryteria. Rozpocznij rozmowę ze swoim namiestnikiem wcześnie, aby omówić wszystkie wymagania i ograniczenia. Jeśli chcesz alternatywnego miejsca zdarzenia, opcje są nieograniczone, bez względu na liczbę gości lub ograniczenia budżetowe. Bądź kreatywny i przeprowadzaj badania!

Link do tego postu: Wybór miejsca weselnego: Kościół czy alternatywa?

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *