Menu Close

Historia przebitych uszu Maii

najlepszym kumplem Juliana jest dziewczyna. W pierwszej klasie przekłuła uszy, co zasygnalizowało mi, że muszę dostroić się do tego wydarzenia. Za kilka lat Scarlett może prosić o dokładnie takie samo leczenie, co Maia, która jest jej idolem.

Dwie rzeczy, które odkryłem od innych mamusi (w tym Maia) na temat przebicia uszu dziecka:

Q-TIPS są idealnym narzędziem do utrzymywania świeżo przebitych uszu higienicznie czyszczonych. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy obecnie ambasadorami Q-TIPS, wydawało się to świetny czas na opowiedzenie o ich wartości. Mama Maii, Cori stwierdziła, że ​​są „lepsze niż bawełniane kule, ponieważ o wiele łatwiej jest dostać się pod kolczykiem, aby wyczyścić rzeczywiste przekłucie. Podobnie-włókno bawełniane utknęły w kolczykach, ale Q-tips nie niszczy się dokładnie w ten sam sposób. Q-TIPS są również znacznie łatwiejsze do wykorzystania Maia niż bawełniane kule. ”

Tatuaż Tatuaż może być najlepszym miejscem do przekłuwania dziecka. Brittany z Mommywords badali badania, a także przybyła do studia przebijającego salon tatuażu jako najlepszą opcję, aby jej płaty jej córki przebijały. Czemu? Ponieważ mają znacznie więcej metod higienicznych niż sklep z centrum handlowym. Wysokie wymagania dotyczące sterylizacji w tym stawie przekroczyły ją. (Przeczytaj szczegóły na jej blogu.)

Aby uzyskać znacznie więcej pomysłów, a także techniki Q-TIPS, zobacz ich stronę na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *