Menu Close

Wakacje, a także czas gospodarstwa domowego: co robisz?

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Wakacje, a także czas gospodarstwa domowego: co robisz?

ZA POMOCĄ

Dr James L. Casale

Jeden z moich gości zasugerował ten temat. Uważa, że ​​tak, jak ja, ten dodatkowy czas gospodarstwa domowego- nawet w przypadku samych pracujących rodziców podczas wakacyjnych weekendów, a także przedłużonych sezonowych wydarzeń, w tym Święto Dziękczynienia i Bożego Narodzenia. W rezultacie nie mogłem pomóc wierzyć w to, co moja druga połowa, tak dobrze, jak zrobiłbym to w inny sposób, gdybyśmy zrozumieli wtedy w latach 60. i 70.- w porównaniu z tym, co teraz rozumiemy.

Pierwsze rzeczy

Po pierwsze, nasz cel, jakim jest zwiększenie, a także mentor nasze dzieci, aby być miłym, współczującym, troskliwym, bezinteresownym, pełnym szacunkiem, odpowiedzialni, a także na całe życie, zostałyby napisane jako oświadczenie o obiektywach gospodarstwa domowego, a także opublikowane w widocznym Lokalizacja w naszym domu. Prowadziłoby to nasze działania jako rodzina. Czuję się komfortowo, stwierdzając, że w „tych dniach” zrozumieliśmy trochę, jednak staraliśmy się wychowywać nasze dwoje dzieci, Jamesa i Karen, w atmosferze, która podkreślała rozwój osobisty i akademicki. W tym czasie nie sformułowałem jeszcze pierwszego przykazania dla rodzicielstwa dr Casale:

„Masz do celu obiektywne oświadczenie gospodarstwa domowego, które jest publikowane w widocznym miejscu, a także często, o którym mowa”.

(Aby uzyskać więcej informacji na temat oświadczeń o obiektywach gospodarstwa domowego, sprawdziłem rozdziały jeden, a także dwa w książce Dr. Casale.)

Weekend Dnia Pamięci

Ponieważ komponuję to w weekend Dnia Pamięci, a także moje gospodarstwo domowe ma długą historię służby sił zbrojnych, zacznę tutaj. Wydarzenia świąteczne są bogatymi szansami, aby rodzice dały przykład jako instruktorzy, a także modele funkcyjne.

Nie umożliwić, by ten znaczący dzień przejść bez wyboru jednego lub więcej przestrzegania działań, jeśli to zrobisz, będę musiał odwołać twoje obywatelstwo)

Sprawdź książkę z biblioteki regionalnej, która wyjaśnia ten święty dzień. sprawdziłem to razem, a także omówić.

Posłuchaj wersji Taps. Najprawdopodobniej jest na YouTube.

Wyświetl swoją amerykańską flagę.

Weź udział w paradzie Dnia Pamięci.

Sprawdź programowanie telewizyjne, które koncentruje się na Dniu Pamięci, a także obejrzyj je razem.

Wyślij kartę do profesjonalisty, który jest ograniczony do szpitala, a także podziękować mu za ich służbę.

Bądź kreatywny

Powiązane 5 rezolucji Mamy nie powinny podejmować w 2020 roku

Wakacje to idealne szanse na naukę, a także skupiają się na innych, którzy mają mniej szczęścia niż na sobie. Te lekcje życia nigdy nie kończą się naszym dążeniem do bycia znacznie lepszymi ludźmi, a także znacznie lepszymi obywatelami. Jeśli masz dzieci w House w każdym wieku, nie jest tak dobrze, aby zwiększyć wysokiej jakości czas gospodarstwa domowego, a także pozostać wiernym swojej misji. Bezinteresowne rzeczy, które robisz podczas każdego wakacyjnego weekendu lub sezonu, są przenoszone na inne święta, a także inne sezonowe uroczystości.

Dr Casale jest autorem niezwykle oklaskiwanej książki rodzicielskiej, Smart Up, a także rozwiązaniem: dokładnie, jak wyprodukować kulturę odkrywczą w House, czyni swoje dziecko sukcesem w szkole. Skyhorse Publishing (NYC) oferowany w sklepach książkowych, Amazon i www.parentSfirst.biz

Prawa autorskie: 28 maja 2016 r. Przez dr Jamesa L. Casale

Link do tego postu: święta, a także czas gospodarstwa domowego: co robisz?

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *