Menu Close

Apetyt na zawsze – poproś swojego młodego, aby być doskonałym zjadaczem

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js autor: Cascia Talbert

Jak większość rodziców chcę, aby moje dzieci dorastały zdrowo, a także jedzą szereg pożywnych pokarmów. Jednak z gorączymi harmonogramami moich pięciorga dzieci, a także bitwy stołowe przez wybrednych jedzistów, nie zawsze jedzą najzdrowsze potrawy.

Dla wielu dzieci w Stanach Zjednoczonych ich plan diety składa się głównie z produktów spożywczych o sztucznych składnikach, a także niskiej wartości odżywczej. Ci młodzi ludzie są również wykorzystywani do bardziej siedzącego trybu życia z większym czasem spędzonym przed telewizorem, komputerem, a także grami wideo.

Dzieciństwo otyłość ma dziś wpływ na 17% wszystkich dzieci, a także nastolatków w USA, wraz ze wzrostem liczby dzieci cierpiących na chorobę „dorosłych” – takich jak cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu, a także wysokie ciśnienie krwi. Ponad jedna czwarta nastolatków w Stanach Zjednoczonych bierze udział w lekach na receptę, aby leczyć wszystko z cukrzycy, depresji, bezsenności, a nawet wysokiego poziomu cholesterolu. Wszystkie te problemy zdrowotne i dobrego samopoczucia można naprawić dzięki sposobom zmian życia.

Ale dokładnie rozumiem, jak trudno jest zachęcić młodych ludzi, a także cieszyć się zdrową żywnością. Właśnie dlatego byłem tak podekscytowany usłyszeniem o nowej książce Appetite for Life, autorstwa Stacey Antine, twórcy Healthbarn USA. Antyna ma ponad 20 -letnie doświadczenie w dziedzinie żywności i odżywiania. Dzięki jej programowi Healthbarn USA pomagała niezliczonym gospodarstwom domowym modyfikacji ich nawyków żywieniowych, od szybkiego jedzenia po naturalne jedzenie.

W apetycie na całe życie Antine zachęca rodziców do uwzględnienia swoich młodych ludzi w kuchni, a także odkrywania pożywnych potraw z zabawnymi grami i zajęciami. Podkreśla znaczenie karmienia młodzieży naturalnej żywności lub „żywności z natury”. W ruchliwym, stresującym życiu, które dziś prowadzą amerykańskie gospodarstwa domowe, wyprowadziliśmy się ze świeżej żywności z roślin, a także zdecydowaliśmy się na więcej zachowanych potraw z puszki, torby lub pudełka. Powszechnie wygodne produkty spożywcze są pełne dodatkowych chemikaliów, sodu, a także cukru, a także brakuje składników odżywczych potrzebnych dzieci.

Powiązane być zwolennikiem zdrowia i dobrego samopoczucia w 2020 roku, obserwując te kluczowe oznaki niezrównoważonego układu odpornościowego

Apetyt na całe życie, kciuki, przewodnik bez Yucks, aby zmusić młodego do bycia doskonałym zjadaczem, autorstwa Stacey Antine to idealny przewodnik po zdrowym odżywianiu, które każde gospodarstwo domowe musi mieć w swojej kuchni. Ta książka uczy dokładnie, jak zachęcić młodych ludzi do jedzenia pożywnych potraw, czyniąc je testerami smaku. Apetyt na zawsze zawiera ponad 100 przepisów na codzienne, a także uroczystości, angażuje dzieci w strefę kuchenną, a także w ogrodzie, a także uczy ich różnicy między naturalną i sztuczną żywnością, zapewnia zabawę, a także gry akademickie, które rodzice rodzice Oprócz dzieci mogą bawić się razem, a także zawiera sekcję „Tygodniowo w dystansie”, aby pomóc rodzicom w zapobieganiu ucieczce na szybkie jedzenie podczas kolacji.

Absolutnie uwielbiam, apetyt na całe życie. Jest to najlepsze narzędzie dla rodziców, aby nauczyć swoich młodych ludzi, jak znaczenie odpowiedniego odżywiania, a także sprawia, że ​​zdrowe odżywianie jest zabawne! Możesz kupić apetyt na całe życie, kciuki, przewodnik no-Yucks, aby zmusić młodego do bycia doskonałym zjadaczem, autorstwa Stacey Antine na Amazon.com lub w regionalnej księgarni.

*Ujawnienie: dostałem kopię apetytu na całe życie, kciuki, przewodnik no-Yucks, aby zmusić twojego młodego do doskonałego zjadacza, autorstwa Stacey Antains w zamian za tę recenzję. Wszystkie opinie są precyzyjne, a także w 100% moje.

Cascia Talbert jest gorączkowym blogerem, wydawcą, niezależnym pisarzem, w Internecie, a także mama pięciorga dzieci, mieszkających na północno -zachodnim Pacyfiku. Z B.A. W historii, a także przepisom, a także entuzjazmowi komponowania, a także zdrowia, założyła magazyn Healthy Moms w 2007 roku. Profesjonalni pracownicy zdrowia i dobrego samopoczucia, a także blogerzy mam. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są welPoinformowane o problemach zdrowotnych i dobrego samopoczucia, a także dokładnie, jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom, a także odwrócić statystyki otyłości młodzieży w USA

Powiązane nawodnienie: nie tylko ważne dla ciepłej fali letniej- może również pomóc w trawieniu

Pani Talbert jest pisarką bloga zdrowia i dobrego samopoczucia na WellSphere.com, a także jej artykuły można również odkryć na ezineArticles.com. Podobnie prowadzi NING Healthy Moms Social Media Network, jest głównym policjantem reklamowym Talbert Nutrition LLC, a także w Radzie Doradczej ds. Sieci Social Network Doradal Challenge. przestrzegaj jej w Google+.

Link do tego postu: apetyt na zawsze- Spraw, aby Twój młodzieniec był doskonałym zjadaczem

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *