Menu Close

Policz swoje kroki

Twoim 26. tygodniowym wyzwaniem jest zainwestowanie w urządzenie do liczenia kroków i cel za 10 000 kroków każdego dnia. Będziesz zszokowany, jak mnóstwo kroków może zrobić mama, biegnąc po domu, ale jeśli osiągniesz 10 000, na pewno musisz wybrać się na spacer na zewnątrz. Jest to dobra motywacja do zdobycia świeżego powietrza i ucieczki przed swoim raportem na chwilę każdego dnia.

Zarówno Whitney, jak i ja z przyjemnością śledziliśmy rzeczy, a liczenie kroków było obsesją na punkcie na punkcie ostatnich lat. Pewnego dnia zadzwoniłem do niej i powiedziałem coś absurdalnego, na przykład: „Mam nadzieję, że nie chcesz nic ze mną robić przed randką mamy i filmu Baby, ponieważ przeszedłem dziś 17 000 kroków, więc będę na kanapie”. Będąc na środku mojego urlopu macierzyńskiego, pomyślałem, że to absolutnie normalna rzecz do powiedzenia.

Zabawną częścią połączonego pasma fitness jest, gdy istnieje funkcja pamięci, która pozwala spojrzeć na dane o wartości ostatniego 7 dni. Zazwyczaj wszystkie śledzą zarówno twoje codzienne kroki, jak i kroki aerobowe, lub te, które były częścią 10 minut lub znacznie więcej spaceru. Wzmocniliśmy Geekery, posiadając monitor aktywności Fitbit i Misfit Shine (oba także śledzenie snu!), A lata temu nosiłem Nintendo DS Medometar Nugget. Wiele monitorów kosztuje około 99 USD, a kalorie torowe spalone, wykonane kroki i odległość przejechana oprócz jakości snu. Ale z pewnością jest kilka w przedziale 30 USD, z mniejszymi funkcjami. Nasza przyjaciółka Marina poleca to.

Ten tracker Nokia Health wygląda na wyrafinowaną przyjemność, ale pokazuje, jak blisko jesteś swoich celów.

Czy, prawda, czy mógłbyś policzyć swoje kroki?! Daj nam znać, że nie jesteśmy sami!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *