Menu Close

Receptura paleo azjatyckiej sałatki z paleo

Dzielenie się troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js

Receptura paleo azjatycka migdałowa sałatka

Niedawno mieliśmy przyjemność zostać w niezwykłym apartamencie Diamond Head na plaży Waikiki, wśród niektórych z najlepszych hoteli w Honolulu. Jest to prawdopodobnie najbardziej wyrafinowany apartament oferowany w hotelu Halekulani. Czuliśmy się tak szczęśliwi! Tutaj, na południowym brzegu Hawajskiej Wyspy Oahu, można znaleźć wiele miejsc z widokami, które po prostu zabierają dech w piersiach.

Jak można się domyślać po nazwie, ten apartament zawiera oszałamiający panoramiczny widok diamentowej głowy, wulkanicznego tuffa otoczonego niebieskimi wodami Pacyfiku. Ten duży, przewiewny apartament ma mnóstwo szklanych drzwi, a także okien, a także Program A Breezy Lanai do posiłków, koktajli, a także wypoczynku.

Na szczęście gastronomiczne opcje gastronomiczne obejmują restaurację. Kupiliśmy najbardziej boską orientalną sałatkę z drobiu migdałowym. Nasz kelner walczył, a także zaczął służyć nam na Lanai, wylewając kieliszek zachwycającego białego wina, który komplementował smak potrawy.

Po powrocie do domu na wschodnim wybrzeżu nie mogłem przestać marzyć o tej pysznej kuchni orientalnej, a także oszałamiającego widoku. Cóż, wiedziałem, że nie mogę odtworzyć poglądu, jednak podjąłem decyzję o przejściu do trybu online, a także spróbować znaleźć pasujący przepis na sałatkę z drób orientalnej z nom nom paleo. Znalazłem taki, który dobrze pasuje do kosztów. Zrobiłem to dla moich kumpli na wschodnim wybrzeżu, a także naprawdę ożywiłem ponury dzień.

Asian migdałowe sałatkę sałatki: • 2 łyżki czerwonego sosu łodzi • 3 łyżki Masło migdałowe • 1, a także 1/2 łyżki świeży sok z limonki • 2 łyżki bez słodkich jabłek • 1 łyżka octu kokosowego • ½ łyżeczki zmiażdżonej czerwonej papryki • 3 do 4 szklanki gotowanego, a także niszonego kurczaka • 3 średnie marchewki, Julinned • 3 sprężyny posiekane bazylia • Duża głowa sałaty rzymskiej, umyta, a także podzielona na kawałki wielkości kęsa • obrane 6-8, a także pokrojone korzenie kohlrabi

Powiązane pod koniec sezonu opieki basenowej, a także wskazówki dotyczące bezpieczeństwa

Metoda:

Stwórz sos za pomocą sosu rybnego, soku z limonki, masła migdałowego, octu kokosowego, a także czerwonej pieprzu. Użyj trzepaczki, aby dobrze wymieszać składniki. Użyj marchewki, a także pokrój Kohlrabi. Umieść je w misce, a następnie dodaj sos. Na koniec wrzuć zarówno zioła, jak i kurczaka.

Rzuć raz więcej, a także podawaj to na chrupiącym łóżku sałaty rzymskiej. Mam nadzieję, że czerpiesz przyjemność z tego dania tak samo jak moja rodzina tak samo jak ja!

BIO: Kendra Thornton: Adwokat podróży, rzecznik telewizyjny, bizneswoman PR, zadowolony partner, a także mama 3. Jestem długim ekspertem od podróży w czasie, który pakuje moje torby, a także podróżuje po świecie, biorąc pod uwagę, że miałem 3 miesiące! Uznałem, że moje najwyższe pragnienie życia jest idealne tutaj w moim własnym domu. Mieszałem podekscytowanie podróżami, wprowadzając smak autentycznej kuchni do mojego własnego domu z niektórymi z moich specjalnych przepisów. Cieszyć się!

Czy uznałeś te informacje za pomocne? Kliknij tutaj, aby pokazać swoje wsparcie dla magazynu Healthy Mommies.

Link do tego postu: przepis na sałatkę paleo azjatycką paleo

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *