Menu Close

Książka dla niemowląt dla zestawu BlackBerry

Byłoby naprawdę wspaniale mieć ukończoną książkę niemowląt pod koniec pierwszego roku rodzicielstwa, jednak pamiętam, aby wypełnić ją, gdy miesiące minie, nie nadchodzi szybko dla wielu z nas. To życie jest szybkie. Jeśli przypomnienie o zrobieniu czegoś nie jest na moim cennym mądrym telefonie, cóż, możliwe, że w ogóle nie będę pamiętać.

Wprowadź moją własną historię. Kiedy zarejestrujesz się na tej stronie, zaczniesz otrzymywać przypomnienia e -mail za pomocą monitów, które są odpowiednie dla wieku dziecka. Odpowiedz im, a także Twoja internetowa książka niemowląt zostanie wypełniona. Ostatecznie możesz kupić trudną kopię książki. Dodaj zdjęcia, jeśli chcesz.

Prokrastynatorzy, radujcie się. Na tych e -mailach znajduje się przycisk drzemki. Jeśli klikniesz „Przypomnij mi później”, następny e -mail z systemu będzie zawierał skonsolidowany widok wszystkich podpowiedzi komponowania w kolejce. Jeśli nie troszczysz się o troskę lub temat, po prostu unikaj go, a także ta strona nie pojawi się w Twojej książce.

Dostęp do procesu dziennika jest bezpłatny, a także możesz dzielić go kumplami, a także rodziną. Karta historii kredytowej pojawia się tylko wtedy, gdy zdecydujesz się wydrukować książkę.

Jeśli to wszystko dla Ciebie, pomyśl o wysyłaniu e -maila do niemowląt, gdy nastrój cię uderza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *