Menu Close

Naturalne, a także ekologiczne kosmetyki są zdrowszym alternatywnym

dzielenie się troską!

Udział

Ćwierkać

Udział

Krem, który wykorzystałeś dziś rano do prania twarzy, lakier do włosów, który użyłeś, a także genialnie kolorowy lakier do paznokci, może być o wiele bardziej szkodliwy niż myślisz. W 2002 r. Zakończyło się badanie, że wiele typowych kosmetyków składa się z substancji chemicznej o nazwie ftalany. Zostały one odkryte w każdym pachnący balsamie, szamponie, perfumach, po goleniu, lakieru do paznokci i lakieru do włosów. Te chemikalia nie są chemicznie związane z produktami, dzięki czemu mogą z czasem wyciekać.

Ftalany są chemikaliami chroniącymi hormonami, które zagrożą zdrowiem reprodukcyjnym, szczególnie u mężczyzn. Badanie z 2004 r. Wykazało, że niemowlęta dzieci, których mama poddano wysokim poziomie ftalanów podczas ciąży, były o wiele bardziej narażone na nieprawidłowości narządów płciowych. Naukowcy uważają, że ftalany minimalizują poziom hormonu testosteronu, co powoduje te nieprawidłowości. Ftalany mogą również zminimalizować płodność kobiet, a także przedwczesny rozwój piersi u młodych dziewcząt, a także uszkodzenie wątroby, a także astmę.

Korzystanie z naturalnych, organicznych i ftalanowych bezpłatnych kosmetyków może zminimalizować ekspozycję gospodarstw domowych na tę szkodliwe chemikalia. Naturalne po prostu wskazuje, że zastosowane komponenty nie zostały zmodyfikowane ani zmienione z jego oryginalnego określonego, a także nie dodano nic innego. Ponieważ produkt może stwierdzić, że jest naturalny, może nie być tak naturalny, jak myślisz.

Jeśli próbujesz znaleźć wszystkie naturalne ftalanowe bezpłatne kosmetyki Magazyn Zdrowe Mommies sugeruje kosmetyki soków.

Według Beauty.com „Juice Beauty: Genious Organic Appeal Options Mastermed przez zespół kobiet, które pasjonują się organicznym sposobem życia, a także których produkty ekologiczne są wspierane przez potężną naukę. Te Kalifornijskie kobiety mają cel, aby zapewnić ludziom przyjemne opcje uroku ekologiczne na całym świecie. Apel soków przeszukuje świat najczystszych komponentów organicznych, które oferują wyniki podnoszące wiek. Wykorzystując ponad 60 aktywnych komponentów organicznych w opatentowanej podstawie w 100% licencjonowanych soków organicznych, produkty Juice Beauty mają ogólny materiał organiczny nawet 95%. Potężna innowacja przeciwutleniająca Juice Beauty łączy kwas alfa-lipoinowy, COQ10, DMAE, peptydy, witaminę C rozpuszczalną w tłuszczach, a także ważne kwasy tłuszczowe dla optymalnych wyników oszałamiających wiek. Składające się z nieoległych parabenów, pestycydów, ropy naftowej, laurylosulfatów sodu, barwników stworzonych przez człowieka, syntetycznych zapachów lub ftalanów, sok zapewnia ekologiczną opcję dla pięknej, zdrowej skóry. ” Najlepszą częścią kosmetyków soków jest to, że są one w 100% wolne od ftalanu.

Link do tego postu: Naturalne, a także kosmetyki organiczne są zdrowsze Alternatywa
Powiązane koloidalne srebro do pielęgnacji skóry

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *