Menu Close

Zatwierdzone mamą pielęgniarki- pokrewna przeglądu dzielnie

Ten post jest sponsorowany przez pokrewne dzielnie, ale jak zawsze reprezentuje nasze uczciwe opinie.

Zostanie mamą przypomina dołączenie do tajnego klubu, w którym tylko inne mamy naprawdę rozumieją, przez co przechodzisz od dnia na dzień. Właśnie dlatego produkty wykonane dla matek przez mamy są zawsze najlepsze. I tak odważnie przynosimy wam pokrewne. Są nowym ulubieńcem spośród nas wszystkich w debiutanckich mamach i tworzą jedne z najpiękniejszych, wygodnych zasadniczych osób.

Wypróbowaliśmy niektóre z ich najpopularniejszych staników, abyśmy mogli dać ci szczegółowy rozkład każdego z nich! Przeczytaj nasze recenzje + kod rabatowy!

Nasze 4 ulubione dzielne staniki

Podniosły bez użycia rąk pielęgniarstwa i stanika pompowania
Stanik, który pozwala na pompowanie bez użycia rąk? To będzie od nas wielkie! Jako wyłącznie pompująca mamę, jako pierwsza powiem, że posiadanie takiego stanika jest tak ważne. Wznajowione bez użycia rąk pielęgniarstwa i stanika pompującego od dzielnego dzielnego jest naprawdę stanikiem, którego potrzebuje każda mama poporodowa. Jest tak wygodny i naprawdę ułatwia cały proces.

Ten stanik nie tylko pozwala na pompowanie głośnomówiące, ale oferuje doskonałe wsparcie i wygodę. Uwielbiam to, że EasyClip pozwala mi ściągnąć jedną warstwę i pompować bez obaw o awarię garderoby. Ponadto jest to podwójny stanik pompujący, który pozwala pompować po obu stronach lub pielęgniarkę z jednej strony podczas pompowania z drugiej. Ten stanik naprawdę robi to wszystko!

Podniosły stanik sportowy pielęgniarski

Wygodny i sportowy stanik w tym samym zdaniu? Nie sądziliśmy też, że to możliwe, ale pokrewne odważnie poszło i udowodniło, że się myliliśmy! Podniosły stanik sportowy pielęgniarski jest niski (jednocześnie oferuje doskonałe wsparcie) i wykonana z wyjątkowo wygodnego bezproblemowego materiału. W tym staniku czuję, że mam możliwość karmienia, kiedy i gdziekolwiek potrzebne. To zdecydowanie obowiązkowy stanik dla aktywnych mam!

Powiedziałbym również, że jest to świetna opcja, jeśli szukasz biustonosza, który może przejść z ciąży do porodu. Tkanina jest elastyczna i będzie działać dobrze dla twojego zmieniającego się ciała. Ponadto jest to chrowadzanie wilgoci, które świetnie nadaje się do dwóch rzeczy; Hormony poporodowe podgrzewają cię lub pocam się podczas treningu.

French Terry Racerback Nursing & Sleep Bra

Jeśli szukasz biustonosza, który przeprowadziłby Cię przez te nocne kanały, to jest to. Oferuje światło i jest wolny od wyściółki. The crossover design allows for quick access and ultimate comfortability both while lounging around and sleeping.

My favorite thing about this bra is that it gives you such easy pull-aside access, which is always greatly appreciated late at night. It allows for no-fuss nursing sessions. 

Simply Sublime Nursing Bra

I am honestly shocked that you can get this incredible seamless comfort and support in a nursing bra. I recommend it to every new mom I know and tell them they need it on their must-have list. having a comfortable, supportive bra without underwire is so important while pregnant and nursing. Plus, the flexibility in the fabric makes it perfect for a day to day bra or to wear at night. 

Use the code 20ROOKIE for 20% off your purchase at Kindred Bravely! (discount cannot be combined with any other promotions or discounts, expires 12/31/20)

We can’t help but share when we find incredible products like this for moms. There is nothing we believe in more than happy moms being the best moms (and that means we need to treat ourselves sometimes!). No matter what type of bra you are looking for, Kindred Bravely should be at the top of your list. Every option that I tried was comfortable and made it easy to get the job done!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *