Menu Close

5 łatwych kroków, aby zatrzymać objawy gorączki siana

Udostępnianie jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Zdrowe młodzież od zębów do stóp: młodzież i zdrowie

5 łatwych kroków, aby zatrzymać objawy gorączki siana

Przez Peg Rosen dla zdrowych młodych ludzi od zębów do stóp

Wąchanie, kichanie, puszyste oczy – nędza gorączki siana dla dzieci może być pierwszym wskazaniem wiosny. Według National Institute of Allergy i Contagious Choroby (NIAID) aż 40 procent wszystkich dzieci zmaga się z alergicznym nosa nie nosa. Jest to odpowiednia nazwa objawów górnych oddechowych wywołanych przez całoroczne alergeny (takie jak futro, lub futro dla zwierząt domowych) lub sezonowe alergeny (takie jak pyłek, które mnożą się, a także staje się w powietrzu w cieplejszej pogodzie).

Leki mogą pomóc w objawach gorączki siana dziecka, jednak najlepszym leczeniem jest zwiększenie tych alergii w pąku. „Gdy zaczną się złe objawy, wymaga mniej, a mniej pyłku, aby zaostrzyć cały okrutny cykl”, stwierdza Neeta Ogden, M.D., dorosła, a także alergologa w Englewood Medical Facility, a także centrum medyczne w New Jersey. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby uproszczyć objawy gorączki siana dziecka:

Krok nr 5 do prostoty objawy gorączki siana: odepchnij świeże powietrze. Trzymaj okna zamknięte od wczesnego rana do późnego popołudnia, kiedy liczba pyłków jest u szczytu. Filtry modyfikacji w twoich klimatyzacjach, a także w otworach wentylacyjnych. Trzymaj samochody i okna ciężarówek, a także klimatyzację pojazdu w ustawieniu „zamkniętym systemem”, aby recyrkulacja powietrza zamiast wchodzić z zewnątrz.

Krok nr 4 do prostoty objawy gorączki siana: Sprawdź liczbę pyłków. Zaloguj się do strony American Academy of Allergy, Asthma & Immunology, aby uzyskać codzienną aktualizację. Gdy liczby są wysokie, podejmij dodatkowe środki ostrożności, takie jak poproszenie instytucji dziecka o utrzymanie jej w domu podczas przerwy.

Odnoszące się do firmy w atmosferze Covid-19, a także autoimmunizacji

Krok nr 3 do prostoty objawy gorączki siana: Utrzymaj dom w czystości. Pomimo twoich najlepszych starań, aby powstrzymać alergeny, nadal odkryją swoją metodę w środku – a także na prawie każdą powierzchnię. Dodatkowe odkurzanie i odkurzanie może pomóc w regularnym zmywaniu pościeli dziecka. Zetrzyj zwierzęta, a także trzymaj je z dala od sypialni dziecka, a także z mebli.

Krok nr 2 do prostoty objawy gorączki siana: rozbij je. Gdy tylko twoje dziecko wchodzi do domu po kosztach na zewnątrz (a zanim zbliży się w pobliżu jej sypialni), zdejmij ubrania obciążone pyłkiem, a także wrzuć je w plastikową torbę, aż będą przygotowane do wejścia do myć się. Natychmiast zrób jej prysznic i szampon.

Krok nr 1 do prostoty objawy gorączki siana: Przeskocz na leki. Jeśli twoje dziecko przyjmuje leki zapobiegawcze alergii, powinna zacząć dobrze przyjmować je w rozwoju cieplejszej pogody. Ponieważ ciała dzieci mogą znacznie modyfikować z roku na rok, zobacz alergolog, aby upewnić się, że leki i dawkowanie są odpowiednie. „Nie czekaj do ostatniej chwili. Zrób to, aby zobaczyć alergologę pod koniec lutego lub na początku marca ”, stwierdza Ogden.

Od leków po sprzątanie wiosenne, wczesne środki ostrożności mogą powstrzymać objawy gorączki siana-a przynajmniej do minimum.

Zdjęcie: @iStockphoto.com/Lightasafeather

przyczynił się do różnych czasopism, a także stron internetowych, w tym zdrowych dzieci, więcej, Redbook, Self, prawdziwy prosty, rodzice, koło gospodarstwa domowego, amerykańskie dziecko, paryccenter.com, a także webmd.com. Bloguje na Floish-This.blogspot.com.

Link do tego postu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *