Menu Close

Opóźniony post wielkanocny

English Easter był tutaj wesołym romansem (Grecka Wielkanoc była w następny weekend, ale świętowaliśmy go jako jedno), podnosząc go do Manchesteru, który zapisał ten wspaniale, ale wietrzny weekend świąteczny ubrany w letnie ubrania (Pamiętasz ten czas? Ciężko, wiem, że teraz nie jest już 25 stopni i staramy się parasoli). Co najlepsze, długi weekend był okazją do zobaczenia wielkiej grubych greckich rodziny na uczcie maratonu, a nawet większe, nadrabianie zaległości.

To była jedna odżywcza wir, który nie podniósł mnie bez końca. Tak bardzo, wróciłem do Windsor o północy, ale nadal czułem się świeżo na wczesnym porannym pobudce dla Gmb, dostałem kubek na pudełku, tylko 2 godziny snu! Dyskutowałem z nadawcą i autorem Janey Lee Grace, o tym, czy picie odpowiedzialne wpływa na rodzicielstwo. Mówię, że uważne picie nie! Teraz przejdź z Ouzo!

P.S. Dzięki Dara Ford za oszałamiającą, na zamówienie kurtkę, w której zasadniczo mieszkam, i Lauren joinking za stylizację mnie jako typowego (wybrała czerwone buty poniżej, które też kocham). Sukienka to H&M.

Ale wracając do Wielkanocy…

Było tak zajęte, że ledwo zrobiliśmy zdjęcia (zawsze oznaka najlepszego czasu), ale zawarłem poniżej kilka diamentów, z moją piękną rodziną.

Moja ciocia Zafira uprzejmie dała mi tę kwiatową sukienkę Zara z snów (uwielbiam kalecze rękawy) i grube obcasy w stylu czerwonym w stylu Dorothy z uroczymi kotami na palcach, były prezentem z obuwia Koi.

Moje odcienie to Gucci, a mój piękny pierwszy kuzyn Georgia nosi także dwuczęściowy Zara z trenerami Gucci. (Nieświadomie) zsynchronizowane czy co?!

Szczęśliwe dni

… Dzieci również uwielbiały oglądać swoich kuzynów, a 9 -letni Oliver jest obciążony psami i niemowlętami, więc w równym stopniu podzielił swój czas między uderzającymi stopami Baby Emilios (AW), a psami, Milly i Suki’s Futro. Emilios jest dzieckiem mojego pierwszego kuzyna Stefanosa i jego partnera Yasmin, i przestał płakać, gdy go trzymałem, błogosławił, a teraz, zgodnie z moimi jajnikami, są w trakcie jazdy. Bardzo bym chciał kolejne dziecko w ciągu najbliższych kilku lat, być może wtedy, gdy trafię 40, jeśli mogę (po prostu muszę pracować nad Piotrem)!

Chodź, Peter !!!!

Kiedy dotyczyła jedzenia, moja ciocia Loulla, która jest właścicielem nagradzanej greckiej tawerny Kosmos w Manchesterze, szelestowała dla nas ucztę z jagnięcami dla tych, którzy je jedzą (nie ja, zarówno tam, jak i tam i tam, i tam i tam oparte U mojej ciotki Zafiry wypełniłem naturalnie wegańskie bourkouri (pęknięta pszenica), sałatkę grecką bez fety i chipsów ziemniaczanych na cyprze, które były pyszne.

Dzięki Lou pozostawiliśmy również tacę konwencjonalnej greckiej tartu Petera, a moje dzieci powoli jedzą (i kochały) przez cały tydzień.

Muszę wypróbować wersję wegańską!

Miłość, słońce i wspaniałe jedzenie-czego więcej potrzebujesz?

… Naprawdę uwielbiamy żyć w Windsor, ale tęsknimy za rodzinnymi działkami. Wrócenie do domu zajęło 5 godzin, ale na pewno było tego warte.

Oto jestem z moim kuzynem wazos.

Niedziela właśnie zniknęła Grecka Wielkanoc (Grecy podążają za kalendarzem Julian, który zwykle różni się od kalendarza gregoriańskiego używanego przez wiele krajów zachodnich) i chociaż spodziewam się, że codziennie jako wegańska przełamałem swoją typową dietę w niedzielę, Nie z niczym nie wegańskim, ale cały ładunek ciemnej czekolady (i sugeruję ładunek)!

Zabraliśmy się, odpoczywając w domu dzięki katastrofie cukru, a młodzi chłopcy ozdobili porcelanowe jajka, które kupiliśmy od Sainsbury’s, które poszły dobrze, dopóki oboje chcieli utworzyć wersję JECK w ofercie, a paczka zawierała tylko jeden zestaw skrzydeł, dzioba itp. Wskaż kłótnie i Xander we łzach.

Mój mały mężczyzna naśladuje wszystko, co robi jego starszy brat Oliver lub ma, które, podobnie jak ja, może zaostrzyć mojego najstarszego syna, ale naprawdę jest słodki, kiedy się nad tym zastanowić!…

Wkrótce rozproszyłem je czekoladą, ale to jest dla nas koniec wysokich poziomów cukru (na razie)!

Znowu wróciłem do Wagon Zdrowy Band, ponieważ w ciągu ostatnich kilku miesięcy spakowałem 10 funtów (tęsknię za dżinsami). Wróciłem do IF (przerywany post) codzienny post między 21:00 a 11:00 i uderzając w siłownię. Zacząłem też sesje PT z trenerem do gwiazd (i teraz Little Old Me), James Golden.

Życz mi szczęścia, wkrótce zgłoszę się!

Co wszyscy robiliście?

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu i kwitnącemu w pracy i w domu oraz zapewnia wgląd w to, jak stworzyć firmę cyfrową lub wrócić do pracy z pewnością.

Mumboss: PRAWDAMI PRZEWODNIK MUSU MUSI PROJEKTU I KSIĄGNICA W PRACIE I AT AT HOME (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: Twój przewodnik po przetrwaniu i kwitnące w pracy i w domu (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie śledzić Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości do mojego cotygodniowego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy i wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

Facebook twitterPinterestailtumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *