Menu Close

Mała aktualizacja życia

Mam małą aktualizację życia, o której myślałem, że podzielę się na wypadek, gdyby ktoś był zainteresowany!

Zdecydowaliśmy się sprzedać nasz dom w Windsor, ponieważ chcielibyśmy gdzieś większe, gdy panna Florence przejęła, sugerując, że znaleźliśmy się w punkcie zwrotnym, w którym musimy zdecydować, gdzie przenieść się do następnej.

Czy potencjalnie przebywamy w Windsor lub Ascot, czy też przeprowadzamy się do Yorkshire?

To dobry moment, aby zdecydować, ponieważ Xander i tak poruszałby szkoły we wrześniu w Windsor, a Oliver ma tylko rok, zanim zmienił szkoły.

Więc spędzimy lato w Leeds (z wakacją na Cypr i szansą na oddychanie), zanim zdecydujemy, czy wrócimy do Berkshire, czy z powrotem bliżej moich ludzi i najstarszych kumpli (nie będę kłamał, troje dzieci jest intensywne Wiem, że posiadanie mojej rodziny w pobliżu pomoże masowo na milion sposobów, zwłaszcza gdy wracam do mojej firmy w niepełnym wymiarze godzin, ale są zalety i wady obu).

Dobra wiadomość jest taka, że możemy zostać w domu moich rodziców tak długo, jak musimy, gdy szukamy naszego domu na zawsze, jeśli przeprowadzimy relokacje. Mają duży dom rodzinny (to ten, w którym dorastałem z 7 lat), a mój małżonek może dojeżdżać do południa co tydzień do pracy, pracując z domu przez resztę czasu, i dojeżdżam do pracy, kiedy będę potrzebować.

Ostatni tydzień spędziłem z kumplami, którzy stali się dla mnie rodziną przez 5 lat, które tu spędziliśmy i tak bardzo płakałem, dosłownie zabrakło mi łez.

Mogę tylko opisać to uczucie jako złamane serce.

Niektórzy ludzie szukają całego życia w poszukiwaniu przyjaźni, które tu nawiązałem.

Śmiech, wsparcie, społeczność i miłość, które mamy dla siebie nawzajem, czuli się zmieniające życie (bez przesady), a te niedawne razem były tak wyjątkowe, że nawet nie chciałem robić zdjęć (większość moich kumpli tutaj nie jest nawet nawet W mediach społecznościowych lub i tak nie lubią: przeciwieństwa przyciągają i tak dalej) i chociaż nienawidzę pożegnania, nalegali, abyśmy się spotykali na wypadek, gdybyśmy się nie relokowali i cieszę się, że to zrobili.

Największym odrobiną starzenia się (i nieco mądrzejszego), jaki znalazłem, oprócz daru czasu, jest oczywiście wiedza i szanowanie siebie znacznie głębiej, a to pozwoliło mi mieć siłę, by odejść od nich odejście od nich Nie implikowałem dla mnie, robiąc miejsce dla najbardziej oszałamiających ludzi, wzbogacając i znaczące przyjaźnie i jestem na zawsze wdzięczny za ten rozdział.

Kto wie, co przyniesie następny, ale liczę na to, że cokolwiek zdecydujemy, będzie najlepsze dla Petera i ja i naszej małej rodziny, i wiem, że nasze przyjaźnie trwają całe życie.

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu i kwitnącemu w pracy i w domu oraz zapewnia wgląd w to, jak stworzyć firmę cyfrową lub wrócić do pracy z pewnością.

Mumboss: PRAWDAMI PRZEWODNIK MUSU MUSI PROJEKTU I KSIĄGNICA W PRACIE I AT AT HOME (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: Twój przewodnik po przetrwaniu i kwitnące w pracy i w domu (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie śledzić Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości do mojego cotygodniowego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy i wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *