Menu Close

Najlepsza wanna dla niemowląt + zabawki i akcesoria

„Wcieraj dub dub w wannie!” Tyle że nie jest to tak łatwe, jak piosenka brzmi, gdy masz na rękach Wiggly Baby. Przez pierwsze kilka lat kąpieli, która jest prawdziwą walką, ale jestem tutaj, aby powiedzieć ci najlepszą kąpiel dla niemowląt, która może się zmienić. Jestem pewien, że chcesz, aby czas kąpieli była czymś przyjemnym i jest to początkowy etap nauczania dobrych nawyków higieny. Zebraliśmy tę listę jednych z najlepszych opcji wanna dla niemowląt, aby pomóc Ci uczynić czas kąpieli trochę bezpieczniejszy, trochę łatwiejszy i o wiele więcej zabawy.

Najlepszy dziecięcy wanna + zabawki i akcesoria do kąpieli

Fisher-Price Rinse ’nhrow

W porządku, zaczniemy od podstaw tutaj. Ta wanna ma zasadniczo wszystko, czego będziesz potrzebować we wszystkich fazach kąpieli dziecka, dopóki nie będą maluchem. Jest to ulubione wśród wielu rodziców i zgadujemy, że dzieje się tak ze względu na korzyść i najwyższą funkcjonalność tej kąpieli dla niemowląt.

Jest bardzo łatwy do czyszczenia i wyczerpania z niej wody. Ma w sumie 3 fazy, przez które możesz się przenieść, gdy dziecko rośnie, zaczynając od pozycji zawiesi i kończąc na tym, aby mieć całą wannę. Po zrobieniu z procą przekształca się w kąpiel Torba zabawkowa, która jest świetna do czyszczenia. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Pierwsze lata pewne komfort deluxe wanna z zawiesia

To kolejna opcja bezpiecznego zakładu, gdy dotyczy znalezienia najlepszej wanny dla swojej rodziny. Ma wszystko, czego potrzebujesz od pierwszej kąpieli do końca, dopóki twoje dziecko będzie wystarczająco duże, aby tam usiąść i spryskać przez cały czas. „Sling” jest prawdopodobnie najlepszą cechą tej wanny i ułatwi kąpiel noworodka 100x. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Boon Naked 2-pozycyjny składany wanna dla niemowląt

Nie ma wanna, którą nie polecam o wiele więcej rodzinom, które są w ruchu, zawsze zajęte lub często podróżują. Musisz tylko spojrzeć na tę wannę, aby zobaczyć, dlaczego, ale zasadniczo może ona złożyć idealnie płasko, a następnie zostać wyskoczonym w wannę na własnych małych nogach. To staje się jeszcze lepsze, w rzeczywistości ma 3 pozycje, a także dobrze, że może rosnąć wraz z pracowitą pszczołą. Jest łatwy do spuszczenia i będzie również dość szybko suchy. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Wsparcie Angelcare Bath

Ta opcja nie jest pełną wanną, ale właściwie kawałkiem, który możesz dodać do własnej wanny. Projekt jest naprawdę dość prosty. Zasadniczo położenie dziecka jest z siatkiem, aby położyć dziecko po udzieleniu dodatkowego wsparcia, aby całkowicie uwolnić ręce do ich kąpieli. To naprawdę świetna opcja, jeśli nie chcesz przechowywać całej wyjątkowej, nieporęcznej wanny lub po prostu pokochać pomysł, że twój maluch jest najlepszy we własnej wannie. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Dzielnik wanny dla niemowląt

Kto powiedział, że naprawdę potrzebujesz wanny, aby stworzyć najlepszą kąpiel dla niemowląt? Zamiast tego to małe urządzenie daje opcję podziału wanny domowej, jakkolwiek uważasz. Może to nie być największe dla noworodków, ponieważ po prostu stworzy mniejszą część wody, a nie oferuje im wsparcie, ale jest geniusz dla starszych dzieci, które siedzą aż do małych dzieci. Duża korzyść tego urządzenia? O wiele mniej wody jest używane! Sprawdź obecne ceny tutaj!

Shnuggle Baby wanna

Ta nazwa musi po prostu trochę cię zdobyć, prawda? Sugeruję, że chcę, aby moje dzieci czuły się, jakby były „shnuggle” w czasie kąpieli, ponieważ oczekuje się, że będzie to relaksujące i wygodne doświadczenie. Ta wanna jest ukształtowana w najlepszy sposób na utrzymanie dziecka w pozycji pionowej, ale wciąż wygodnej.

Jest dość kompaktowy, więc możesz go wypełnić i mieć czas na kąpiel niemal wszędzie. Jest to wybór, który idealnie spada pośrodku między takimi rzeczami, jak Bloom Baby Bath i Rinse ’n rośnie, ponieważ zapewnia dużo wsparcia, jednocześnie upewniając się, że dziecko jest ergonomiczne. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Blooming Baby wanna

Funkcjonalność i instagram godne istnieją dzięki tej kwitnącej wannie dla niemowląt. Zaczniemy od tego, jak to naprawdę działa i dlaczego warto sprawdzić czas na kąpiel. Możesz nie podoba ci się pomysł umieszczenia swojej kruchej małej laski w twardej plastikowej wannie, dzięki czemu ten miękki elastyczny kwiat jest świetną alternatywą.

Zasadniczo po prostu umieszczasz go w kuchni lub umywalce toalety, a ona stworzy miękką poduszkę, aby położyć dziecko na czas kąpieli. Kiedy jesteś z nim stworzony, po prostu wyciśnij wodę i powiesisz ją do wyschnięcia. Jeśli chodzi o bycie #instaworthy, ta kąpiel kwiatowa występuje w trzech różnych jasnych pięknych kolorach. Ponadto twoje dziecko będzie tak wygodne i zadowolone siedzenie w nim, że uśmiech nie będzie zbyt trudny do uchwycenia. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Puj wanna

Czasami nadmiernie komplikujemy rzeczy, gdy dotyczy to dzieci. Nie rób kąpieli dla niemowląt jedna z tych rzeczy, które nadmiernie się komplikujesz. Projekt wanny PUJ, choć prosty, sprawia, że ​​czas kąpieli jest tak łatwy, że musieliśmy ją uwzględnić na naszej liście najlepszych wanna dla niemowląt. Jest to zasadniczo kawałek piany, ale tuRed na genialne siedzenie, tworząc idealną wannę dla niemowląt. Pasuje do każdego standardowego zlewu, co jest dobre dla tych z nas, którzy nie mają mnóstwa dodatkowej przestrzeni. Sprawdź obecne ceny tutaj!

Najfajniejsze zabawki i akcesoria do kąpieli

Najlepiej pachnące mydła i balsamie do kąpieli Tubby Todd!

Idealny organizator zabawek z ceramiki

To, co myślisz, będzie najwyższą zabawką do kąpieli

Rzeczywista zabawka do kąpieli Supreme

Niezbędne dla mamy, ale wciąż sympatyczna podkładka na kolan

Trochę lekkiego czytania, oczywiście wodoodporne

Możesz też cieszyć się:

Najlepszy bliźniaczka do przedszkola na rok 2018 i spojrzenie na najlepsze z najlepszych

Najlepsze pieluchy na noc dla dziecka, aby uniknąć mokrych łóżek.

Najlepsza formuła sugestii refluksowych + w celu ułatwienia refluksu kwasu

Pin na później – najlepsze zabawki i akcesoria do kąpieli dla niemowląt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *