Menu Close

Oferty kart świątecznych, porady i brokat

Ten post składa się z linków partnerskich. Marka Tiny Prints jest częścią zamówienia Shutterfly. Poszukaj kodu rabatowego po drugiej stronie tego linku.

Każdego roku piszę najgorętszą rzeczą w kartkach wakacyjnych, abyś mógł być gotowy na ćwiczenia związane z trendem, w których czerpię każdego roku, gdy karty zaczynają przychodzić do mojego domu. Przeszliśmy zaokrąglone zakątki, infografiki, aw zeszłym roku na scenie pojawił się kolor Black. Tak długi czerwony i biały.

W tym roku? Przekraczamy kolor. Jesteśmy błyszczącymi. Błyszczący. Świecę w Nowy Rok.

Kosztowny? Tak. (2,89 USD za kartę za 50 kart na Tinyprints.com.) Ale tyle lśniących zabawy, nie?

Oto kilka sposobów na kontrolę kosztów bez biorąc brokatu we własne ręce:

Użyj kodu rabatowego: Tinyprints: Zaoszczędź 30% zniżki na zamówienia lub 40% zniżki na zamówienia w wysokości 149 USD lub znacznie więcej za pomocą kodu TPSAVE40 przy kasie.

Wybierz ograniczony brokat lub zamiast tego wybierz błysk folii. Wiele wyborów na Shutterfly. i zaoszczędź tam 50% za pomocą Code Card50.

OK, to nie jest pomoc w dziale oszczędzania pieniędzy, ale małe wydruki mają folię różowego złota. Chciałem tylko, żebyś wiedział o tym, na wypadek, gdyby cię przetoczył trend różowego złota. Podoba mi się ta karta, której błyszczące bąbelki akcentu są srebrne, złoto i różowe złoto.

Sklep porównawczy: Minted tworzy również piękne karty i mają całą część kart świątecznych.

DIY: Wydaj 3,00 $ na 4-pakowanie brokatowej taśmy, którą można pokroić w cienkie paski, aby ozdobić karty lub koperty. Duże dzieci mogą uszczelnić koperty za pomocą jej paska, aby uzyskać ręcznie wykonany wygląd.

Jaki jest Twój plan kart świątecznych? Czy jesteś poświęcony jednej firmie, czy też jesteś kartą wakacyjną Ho Ho Ho jak ja?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *