Menu Close

Baby Sleep 101: Wszystkie książki Sleep

Może jesteś wyluzowanym, improwizującym rodzicem, który nie pozwoli, aby mały pakiet na fotelu z wiadrem przeszkodzi w planach społecznych, sprawach i życia zawodowych . Świetny! Ale jeśli twoje dziecko nie wie, jak się drzemać, i myślisz, że istnieją tajemnice dotyczące snu dziecka, które mogą być dla Ciebie przydatne, czytaj dalej.

Przeczytałem prawie całą literaturę na temat snu i cieszę się, że mogę dać ci ten ściągawki.

Pytanie: Dlaczego wszyscy mają obsesję na punkcie drzemki dzieci? Dlaczego nie mogą po prostu zasnąć, gdy? Odpowiedź: Chociaż dzieci nie mają planów rano, ich mózgi rozwijają się teraz w skokach i granicach, a to wymaga dużo snu. Stawanie się wyprzedzonym i pozbawionym snu jest prawdziwym źródłem stresu dla dzieci. A zestresowane dzieci będą cię trzymać w nocy i będą wybredne w ciągu dnia. Równie ważna, jeśli dziecko może się zasnąć, wówczas będzie używać tej umiejętności w ciągu nocy, kiedy ona, jak wszyscy, ma mini-woake-upy. Kiedy ty i ja wstrząsamy w nocy, szybko się z powrotem snu. Jeśli dziecko nie opanowało zasypiania samodzielnie, będzie wymagać od ciebie, aby ukoić ją, tyle razy, ile trzeba przejść przez noc. (Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, przeczytaj bardzo długie zdrowe nawyki snu, szczęśliwe dziecko autorstwa Marca Weissbluth)

Problem: moje dziecko drzemka tylko podczas jazdy. W ciągu dnia nie może się zdrzemnąć w łóżeczku. Osoby: moi przyjaciele, Hope i Chad, całkowicie czyni samochody z dziećmi na każdą porę snu, a dzieci są teraz szczęśliwi i dobrze skorygowani nastolatkowie. Musieli CIO (płacząc to), gdy dzieci miały 4 i to były tortury, ale żyli. Morał tej historii jest taka, że ​​nic, co robisz, nie spowoduje problemu przez całe życie, ale możesz ułatwić swoje dni, ucząc dziecka, aby wziąć podanie odpowiednich drzemek. (Pro wskazówka: niemowlęta drzemka w samochodzie z powodu ruchu i białego hałasu związanego z prowadzeniem jazdy. Kup maszynę White Noise! ​​Oto dlaczego.)

Pytanie: Jaki jest odpowiedni harmonogram drzemki dla dziecka? Odpowiedź: Według mojej Biblii, rozwiązania Bez Cry i moim własnym doświadczeniem, przed trzy miesiące, wszystkie zakłady są wyłączone, a rodzice powinni po prostu pójść na przejażdżkę . Niemowlęta budzące się przez ponad 90 minut powinny być uspokajane z powrotem do snu za wszelką możliwe środki. Po 3 miesiącach sen zacznie konsolidować w idei Drzemki. Oto poręczny wykres z rozwiązania Bez Cry autorstwa Elizabeth Pantley. Ekspert snu Nicole z opieki opiekuńczej ważył trening snu w wieku od 4 do 6 miesięcy.

Problem: Staram się spać, trenując moje dziecko, pozwalając mu trochę płakać, ale to nie działa. Osoby: trening snu jest prawdziwy i może działać. Miałem dziecko, które płakało coraz mniej dnia przez kilka dni, a potem nie płakał już w łóżeczku. Miałem też taki, który był odporny na płacz, więc myślę, że jeśli próbowałeś przez 5 dni z rzędu z konsekwencją i nie widzisz postępu, powinieneś stawić tę metodę.

Problem: po prostu powiedz mi, co mam robić. Mój siedmiomiesięczny w wieku nie drzemka! Odpowiedź: Mam trzy pomysły i mam nadzieję, że zasugerowanie tych rzeczy nie zabrzmi nieoryginalnie. Ale jeśli nie czytasz zdrowych nawyków snu (nasza Biblia) lub brak rozwiązania drzemki, pozwól mi po prostu pominąć oczywiste porady „Nie pal przed drzemką dziecka” i przejdź prosto do nich:

O której godzinie ją drzemasz? Zacząłem jej drzemkę dwie godziny po tym, jak budzi się rano. Jeśli to nie działa po kilku dniach, spróbuj ją odłożyć 90 minut po tym, jak się budzi. Wygląda na to, że jeśli przegapi swoje wstępnie zmęczone okno (gdzie może się zrelaksować na własnych warunkach), nie może się zrelaksować i może po prostu pominąć ten cykl drzemki. Jeśli drzemka o 9 rano nie powiedzie się po 20 minutach wysiłku, idź dalej, jakby drzemała przez dwie godziny i spróbowała ponownie po obiedzie. Drzemka podręcznika dla niej wynosiłoby 9-10: 30 i 2-4.
Wypróbuj również wskazówki dotyczące drzemki, takie jak czytanie tej samej książki, piosenki, odtwarzanie białego szumu i oferowanie miłości za każdym razem, więc kiedy robisz te rzeczy, zaczyna wiedzieć, że jest czas snu. Przeczytaj o tym, dlaczego chcesz przedstawić Loveys.
W końcu możesz spróbować z nią położyć i trzymać ją za rękę. Może wiedzieć, że jeśli poddasz się, by być horyzontalnym, nie zostawisz jej samej w pokoju. (Więcej na temat emocjonalnej pracy poddania się.)

Problem: Moje dziecko budzi się po raz pierwszy o północy, a ja po prostu wpadłem w głęboki sen. Mógłbym się oszaleć. Osoby: Ta rada brzmi szalona, ​​ale mówią, że sen spać, więc przejście na 19:00 czasu snu prawdopodobnie również pomoże. Nawet 6.30 to całkowicie zdrowa pora snu dla dziecka. Wiem, wiem, to nie brzmi jak pora snu, a jeśli jesteś w pracy do 6, po prostu nie jest to możliwe. Jeśli po 8 noce położyłeś dziecko do łóżka, zdecydowanie spróbuj 7 lub 7:30 na trzy noce i zobacz, co się stanie.

Problem: jeśli spróbuję bardzo wcześnie snu, czy nie będzie głodny do północy? Odpowiedź: Wypróbuj snów. Może działać na BreasT lub karmienie butelek, twój wybór.

Problem: moje dziecko zdrzemnie się w ruchomej huśtawce, ale nie ma gdzie indziej! Odpowiedz: potem umieść go w ruchomej huśtawce. Jeśli to się nie zepsuło, nie napraw go. (Oto formalna pozwolenie na używanie huśtawek i wibrujących siedzeń przez całą noc.) Sawyer spał w huśtawce przez miesiące, a teraz spał całą noc w prawdziwym łóżku. Obietnica.

Jeśli nie odpowiedziałem na twoje pytanie, możesz je tutaj opublikować i odpowiem, a może nawet spraw, aby jeden z ekspertów snu odpowie Jeśli jesteś głodny, aby uzyskać więcej informacji, kliknij listę książek, które zalecamy dowiedzieć się więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *