Menu Close

Poważnie nie mogę w to uwierzyć

Udostępnianie jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Kilka tygodni temu z trudem łapałem oddech, a także protestowałem o ilości masła w określonym przepisie na ciasteczka do tego stopnia, że ​​w ogóle odmówiłem zrobienia ciastek. Wiem! Jednak następnego ranka, kiedy śniadanie się skończyło, zdałem sobie sprawę, że poszliśmy dokładnie z tą samą ilością masła na naszym tostu. Oprócz nie, nie powiem ci konkretnej kwoty. To naprawdę krępujące. Lubię masło; To naturalne, a więc nie może być czymś, czego nigdy nie powinniśmy jeść (moim niezwykle profesjonalnym zdaniem). Nie oznacza to jednak, że jemy to w akceptowalnych ilościach. Oprócz tego, w tym wyjątkowym dniu postanowiłem zacząć sprawdzać inne opcje (oczywiście bez wiedzy mojego męża).

Nie trzeba dodawać, że wydawało się to trochę jak los, kiedy nie mogę uwierzyć, że to nie jest masło, które nie oferowało mi niesamowitego pakietu nagród (do zatrzymania, a także o to, aby dać mi o wypróbowanie ich produktu. Powiedziałem: „Ummm, tak, wierzę, że mogę odkryć czas w gorączkowej rutynie, aby to za ciebie zrobić”. A może powiedziałem: „Tak !!! Lubię darmowe rzeczy !! ” To był zdecydowanie jeden z dwóch.

W dowolnym tempie, przywróciłem się do marki, którą moim zdaniem została stworzona wyłącznie dla dziadków, a także naprawdę (nie przesadzam) zmieniając metodę, którą grillowałem, a także piec! Od teraz Panie, obiecuję. Poza tym nie zamierzam udawać, że chcę je zjeść łyżką*, jednak jest to bardzo, niezwykle akceptowalna alternatywa, która również występuje, aby być wolnym od cholesterolu. Metoda, aby iść, nie mogę uwierzyć, że to nie masło. Gratulujemy dobrze wykonanego zadania!

Powiązane gałki muszkatołowe, a także układ krążenia człowieka

*Nie dlatego, że chcę to zrobić z masłem. Ahem.be, uważaj na przepis na pasek Energy/Cookie z tym produktem w ciągu najbliższych kilku dni. Jednak na razie rozumiem teraz, że wspomniałem o tym, naprawdę czytasz tę publikację, aby dostać się do części o gratisach. W porządku, ja też to robię.

Niesamowicie hojnie nie mogę uwierzyć, że to nie masło, które oferuje:

o Dwa kupony za darmo Nie mogę uwierzyć, że to nie masło! produkt

o Nie mogę uwierzyć, że to nie masło! Summertime Newsletter ze świetnymi przepisami na grillowanie

o Nie mogę uwierzyć, że to nie masło! Kosz grillowy idealny do grillowania warzyw, ryb lub kurczaka

o Zestaw kukurydzy skrzyni i lufy na kolbach, a także naczynia

o Miska serwująca Crate & Barrel Melamine

o Szkiegi z grilla skrzyni i beczki, a także Turner

o BBQ Mitt

Łapanie tchu. To wiele rzeczy!

Aby wejść, dokładnie to, że podskakuje do strony internetowej, nie mogę uwierzyć, że to nie jest masło, wybór przepisu na grillowanie, który chcesz wypróbować, a także opowiedzieć nam o tym w komentarzach? Lub, jeśli jesteś już fanem ich siedemdziesięciu procentowych masła tłuszczu beztłuszczowego, po prostu powiedz nam dokładnie, jak obecnie używasz, nie mogę uwierzyć, że to nie masło.

W piątek 9 lipca wybiorę mistrza (tylko USA), wykorzystując Random.org, w piątek 9 lipca. Masz do 14.00 (EST) na 9. do wejścia. W przypadku wpisów świadczeń, możesz blogować, tweetować lub Facebook o tym konkursie. Tylko upewnij się, że wróciłeś tutaj, w osobnym komentarzu, a także pozwól mi zrozumieć, że to zrobiłeś. Och, a także zawsze oferuję moim obserwującym wpis świadczeń. Sooooo, jeśli chcesz wskoczyć na mój osobisty blog, a także sprawdzić, czy jest coś, co warto śledzić, po prostu powiedz mi dokładnie, jak bardzo podobał Ci się mój blog Kickin.

Powiązane jest sezon powrotu do szkoły-czas na rozpoczęcie gotowania z dziećmi!

Ta letnia promocja odbywa się w oczekiwaniu na wypełnioną zabawą, nie mogę uwierzyć, że nie jest to wydarzenie Butter Twitter pełne przepisów na grillowanie, a także profesjonalne porady dotyczące gotowania. Dzieje się tak w poniedziałek 26 lipca od 19 do 21 (CST). Pamiętaj, aby zastosować się do @ICBinotButter, aby uzyskać więcej informacji, a także dołączyć do zabawy!

Omów to na naszym forum

Link do tego postu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *