Menu Close

Przestań płacić rodziny Medi-Cal

, a także jednostki, które są objęte Medi-Cal, a także wynagrodzenie miesięczne premii mogą zatrzymać te płatności, rejestrując się na zrzeczenie się premii Covid-19. Członkowie Medi-Cal mogą również uzyskać kredyty do płatności dokonanych od początku pandemii w marcu 2020 r. Na podstawie najnowszych danych państwowych w regionie Los Angeles ponad 22 000 członków Medi-Cal – w tym prawie 1000 osób w ciąży – są nadal Płacenie składki.

To pieniądze mogą teraz wykorzystać do innych potrzeb. Po zakończeniu tego programu zrzeczenia się nie będą musieli spłacić żadnego typu składek, które zostały zniesione podczas pandemii. Co więcej, ci, którzy płacą składki, ponieważ 202020 r. Mogą otrzymywać kredyty, które mogą wykorzystywać, aby wypłacić składki po ponownym wymaganiu płatności.

Jak oznaczają członkowie Medi-Cal na zrzeczenie się premium, a także uzyskać kredyty?

Jest tak proste jak dzwonienie 800-880-5305 poniedziałek z piątkiem, 8:00 do 19:00 lub sobotę, 8:00 do południa. Dostępne są usługi TTY / TTD oraz usługi językowe. Uwaga: Członkowie Medi-Cal w 250% Programu dla osób niepełnosprawnych powinni zadzwonić do 916-445-9891, faks 916-440-5676 lub poprosić o zwolnienie, a także kredyty online na stronie http://bit.ly/250wdp.

Oto, co stwierdza, gdy dzwoniąc:

Chcę zatwierdzenie premii Covid, aby powstrzymać moich miesięcznych premii, a także chciałbym Premium Credits dla płatności, które zrobiłem od początku pandemii w marcu 2020 roku.

Ogromne dzięki dzieciom teraz, aby pomóc w opracowaniu tego stanowiska, a także w celu zapewnienia tego narzędzi zasięgu z materiałem społecznościowym, a także grafiką w języku angielskim, hiszpańskim, chińskim, a także wietnamskim. Pobierz, a także udział, aby pomóc rozpowszechniać słowo!

Czy płaciłeś miesięczne średnie składki w pandemii? Czy to jest pierwsze słyszeć o tym zwolnieniu? Jeśli jest to sytuacja dla Ciebie lub gospodarstwa domowego, z którymi pracujesz, podziel się swoją historią z dziećmi Starsza polityka obecnie, a także Outreach Associate Fatima Clark w fclark@childrennnow.org. Zapraszamy do pozostawienia poniżej komentarza!

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *